Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Seniorzy KS Chojnowianka z apelem o pomoc!

Autor Zawodnicy KS Chojnowianka
Data utworzenia: 01 sierpień 2014, 15:10 Wszystkich komentarzy: 43


Seniorzy KS Chojnowianka z apelem o pomoc!
Rozgrywki IV-ligowe zbliżają się wielkimi krokami. Pierwszy mecz już za nieco ponad dwa tygodnie. Nasz zespół w pierwszej kolejce 16 sierpnia zmierzy się na wyjeździe z Widawą Bierutów. Jednak aby dumnie i godnie reprezentować na dolnośląskich arenach nasze miasto - Chojnów potrzebujemy Waszej pomocy!

W czerwcu tego roku w bardzo ładnym stylu wywalczyliśmy awans mimo, iż nikt przy zdrowym rozsądku przed startem rozgrywek nawet nie śmiał na nas stawiać. Przed nami stoją jednak kolejne wyzwania - zbudowanie stabilnego zespołu, który z sezonu na sezon nie będzie martwił się o utrzymanie ligowego bytu.

Na co liczymy?

Liczymy na Waszą pomoc - średnich i większych przedsiębiorców, wszystkich mieszkańców naszego miasta, które chcemy reprezentować na Dolnym Śląsku. Dla nas liczy się każde wsparcie - finansowe i rzeczowe, zaczynając od zafundowania wody mineralnej, odżywek i witamin, czy chociażby raz w miesiącu zatankowanie auta zawodników dojeżdżających. Niby nic takiego? Dla nas ma to ogromną wartość.

Co oferujemy Państwu w zamian?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta z rodzinami na nasze mecze. W ubiegłym sezonie udowodniliśmy, że potrafimy rozgrywać bardzo emocjonujące widowiska i do ostatniego gwizdka sędziego "gryźć" trawę, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat i przynieść radość naszym kibicom. Ponadto na bocznym boisku przy MOKSiR, gdzie będziemy rozgrywać mecze będą Państwo mieli możliwość powiesić reklamę swojej firmy. Dodatkowo nasze koszulki w których będziemy występować na całym Dolnym Śląsku tylko czekają, aby nadrukować tam Państwa reklamę, która znajdzie się później we wszystkich fotorelacjach portali internetowych, na przykład w Chojnowie, Polkowicach, Strzegomiu, Bolesławcu, Ząbkowicach Śląskich, Legnicy i dziesięciu innych miastach naszego województwa. Każda pomeczowa relacja na portalu chojnów.pl oraz Facebook będzie kończyła się naszymi podziękowaniami w Państwa kierunku za udzieloną pomoc. To nie wszystko - jeżeli wyrażą Państwo zgodę, przed każdym meczem i w jego przerwie spiker wyczyta nazwę firmy, bądź imię i nazwisko osoby fizycznej, która choćby w najmniejszym stopniu udzieliła pomocy drużynie seniorów KS Chojnowianka.

Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Chojnowa na nasze mecze. Zrobimy wszystko, aby na jesień i wiosnę dostarczyć Państwu jak najwięcej emocji i radości związanych z najpiękniejszym i najpopularniejszym sportem na świecie. Z góry dziękujemy i bardzo liczymy na Waszą pomoc! Prosimy o nie zamiatanie tego tematu pod dywan. W niniejszym tekście udowodniliśmy Państwu, że korzyści płynące z naszej oferty będą obustronne. W razie chęci do współpracy prosimy o kontakt:

Trener pierwszego zespołu - Arkadiusz Paluch - 601 211 563
oraz na Facebook z profilem - https://www.facebook.com/pages/Chojnowianka-chojnowfutbolowopl/570648959666107

Komentarze

z calum sxacunkiem do zaeodnikow ale chyba zarxad jest od tego by zadbac o wode , odrxywki , zawiezx na mecze itd. z tego wynika ze cos tu jest nie tak. poza tym klub dostaje dotacje z miasta a niektorxy zawodnicy pieniadze za gre. to chyba jakies jaaja ze prosicie publicznie o pomoc.
zgłoś komentarz
Czy to są jakieś kpiny? Jak można prosić mieszkańców Chojnowa o pieniądze na benzynę, która i tak pewnie zostanie wykorzystana na transport do legnickiego SEVEN a nie na mecze. Ogarnijcie się ludzie! Może stańcie przed kościołem z tabliczką "Zbieramy na klub, jesteśmy nie udolni" to ludzie się nad wami zlitują.
zgłoś komentarz

Kolego z całym szacunkiem ale nie zrozumiały jest dla mnie twój tekst jeżeli nie
chcesz wspierać drużyny to pewnie nie jesteś kibicem .Miasto nasze jest pozbawione
wielkiego przemysłu a ci którzy pozostali z różnych powodów wspierają klub na tyle
ile mogą i dlatego twoje stwierdzenie że dotacja z miasta wystarczają na
funkcjonowanie klubu i jak twierdzisz jeszcze niektórzy zawodnicy otrzymują
wynagrodzenie za grę .Jeżeli masz takie informacje, to dlaczego publicznie nie
napiszesz którzy i ile .Dlaczego po raz któryś próbujesz siać ferment i podawać
informacje niczym nie poparte.Udowodnij ze tak się dzieje i podaj fakty.
A tak na zakończenie kolego na pewno w sobotnio -niedzielne popołudnia masz
ciekawe zajęcia i masz gdzie wyjść z rodzinką i przyjaciółmi .Chętnie poznamy
twoje zainteresowania .


zgłoś komentarz
Już śpieszę już prostuję. W Chojnowiance WSZYSCY GRAMY ZA DARMO i nikt nie pobiera żadnych pieniędzy z tego tytułu. Zdecydowaliśmy się na ten apel, ponieważ zarząd oznajmił nam, że nie jest w stanie zapewnić nam tych rzeczy. Jak wszyscy doskonale wiedzą dotacja idzie w większości na młodzież - nam zostaje z tego na opłacenie trenera, dojazd na mecz, opłacenie sędziów, świeże stroje co tydzień i ciepła woda pod prysznicem. Wszyscy doskonale o tym wiedzą, panowie wyżej również tylko celowo twierdzą, że nie wiedzą. W związku z tym - na pewne rzeczy, o których wyżej napisaliśmy po prostu nie wystarczy
zgłoś komentarz
Dlatego zdecydowaliśmy się odciąć od zarządu i sami poszukać pieniędzy. Jesteśmy gotowi przyjść do każdego przedsiębiorcy z delegacją zawodników i przekonać go ILE i NA CO jest nam potrzebne, rozliczać i tłumaczyć z każdej wydanej złotówki - gdzie, na co i ile poszło. Będziemy zapraszać ludzi na stadion na nasze mecze i utożsamiać z klubem coraz większą liczbę osób, będziemy dla dzieci w przerwach meczu organizować konkursy z nagrodami, natomiast z ludźmi waszego pokroju nie ma sensu dyskutować, ponieważ celowo siejecie ferment i chcecie popsuć dobrą atmosferę, która w drużynie seniorów panuje. Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Od kirdy to zawodnicy, czy trewer pierwsxego zespołu sprzedaja powierxchnie reklamową na strojach? Przecież nie mają do tego prawa. Chłopcy zajmijcie się graniem a nie markietingiem bo to rola działacxy zarzadu klubu. Pomyliły się Wam strasznie funkcje w klubie. Odciąć od zarządu możecie się jak zawiążecie sobie nowy klub. Zawodnicy i trener nie mają prawa sprzedawać powierxchni reklamowej na kosxuklach jak i na terenie stadionu który nie stanowi ich własności. Wasze słowa nie są wiążące, nie macie upoważnienia zarządu do takich działań, proste. Poczytajcie statut KS Chojnowianka. I tu drogi Kubo masz rację „z ludźmi waszego pokroju nie ma sensu dyskutować”
zgłoś komentarz
Kto zabroni zawodnikowi ubrać koszulke na rogrzewke i po meczu z logo firmy ktora mu zasponsoruje np paliwo na dojazd ? Lub wywiesić kibicowi flage z logiem firmy ?
zgłoś komentarz
Witam,

Może ci przedsiębiorcy którym burmistrz umorzył podatki byli by tak łaskawi i przekazali połowę umorzenia na klub?
zgłoś komentarz
Artykuł jest na miejscu,ponieważ piłkarze czują się osmotnieni w swoich działaniach.Pani prezes nie radzi sobie.Jest sportowo niekompetentna i wychodzi na to,że organizacyjnie też.W klubie potrzebny jest mądry prezes,ktory łączy a nie dzieli.Zgoda buduje a niezgoda rujnuje.
zgłoś komentarz
Nie byłoby Pani prezes,gdyby nie popierał jej Pan Serkies.Piłkarze Pan Serkies gdyby chciał mogłby Wam pomoc.W jaki sposob?Jako szef miasta mogłby zorganizowac spotkanie z chojnowskimi pracodawcami w urzędzie miejskim i po prosic o pomoc.Pracodowca burmistrzowi nie odmowi,poniważ często też korzysta z pomocy miasta.Janek postawi Wam browar przed wyborami,Wy zostaniecie zr swoimi problemami,a On po wyborach Was ole...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform