Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Kolejne sukcesy Champion Chojnów na zawodach we Wrocławiu

Author: Arkadiusz Lewandowski
Creation date: 10 October 2011, 10:14 All comments: 0


Kolejne sukcesy Champion Chojnów na zawodach we WrocławiuW ostatnią sobotę odbyły się zawody bokserskie we Wrocławiu. Impreza zorganizowana była w obiekcie Gwardii Wrocław. Nasi zawodnicy oczywiście byli obecni na miejscu. Chojnów reprezentowali:
1. Oskar Łużny
2. Dawid Woźniak
3. Kacper Harkawy
4. Kamil Mroczkowski

Wszyscy chojnowscy reprezentanci wygrali swoje walki. Dodatkowo Dawid i Kamil zwyciężyli przed czasem, pomimo faktu iż boksowali ze starszymi rywalami.
Ponadto czterech zawodników Champion Chojnów dostało powołanie na konsultacje do kadry dolnego śląska. Jest to olbrzymi sukces, gdyż powołuje się jedynie 11 osób z czego 4 to reprezentanci naszego miasta.

Już w najbliższą sobotę kolejny sprawdzian przez grupą Champion Chojnów. Tym razem odbędą się zawody międzynarodowe w Świdnicy. Nasze miasto reprezentować będą:
1. Łukasz Niemczyk
2. Mateusz Niemczyk
3. Jakub Czapski - waga ciężka

Dwóch pierwszych zawodników na zawody przyjeżdża specjalnie ze Szczecina, gdzie uczą się w jedynej w Polsce szkole bokserskiej. Bracia cały czas reprezentują barwy Champion Chojnów.
Grupa Champion Chojnów na bieżąco wspomagana jest przez firmę Wojcieszowianka, Starostwo Powiatowe oraz korzysta z pomocy Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.