Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Rokitki wzmacniają szeregi przed pierwszymi spotkaniami rundy jesiennej.

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 sierpień 2014, 14:30 Wszystkich komentarzy: 0


Rokitki wzmacniają szeregi przed pierwszymi spotkaniami rundy jesiennej.

Dobre wieści napływają z Rokitek. Lokalna ekipa piłkarska – Czarni nie zwalniają tempa. Po piorunującej końcówce sezonu ekipa z naszej gminy wydaje się nadal być na fali. Trener Mirosław Dragan szuka optymalnych rozwiązań oraz wzmocnień dla swojej ekipy. Po definitywnym odejściu z drużyny Pawła Patera nowy szkoleniowiec szuka dobrego defensora. Na chwilę obecną w klubie pojawili się Ireneusz Metanowski, Wojciech Plizga, który został pozyskany na wypożyczenie z Sokoła Krzywa. Na celowniku prezesa Bogdana Styrkowca znaleźli się także Paweł Kuśmierz z Sokoła Krzywa oraz Marek Wyszowski – goalkeeper, który miał, ale nie zasilił szeregów Chojnowianki.

- Bardzo zależy nam na Marku Wyszowskim, który na pewno wprowadzi większą konkurencyjność wśród bramkarzy. Przeprowadziliśmy już wstępne rozmowy i jeżeli wszystko pójdzie dobrze być może będziemy mieli nowego goalkeepera. Mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się w tym tygodniu – podkreśla prezes klubu z Rokitek.

Na tym nie koniec wzmocnień Czarnych. Tuż po zakończonym sezonie Mirosław Dragan wspominał o pozyskaniu większej ilości piłkarzy. – Mamy na oku jeszcze jednego zawodnika, ale to czy pojawi się on w naszej drużynie zależy od wielu czynników. W ciągu najbliższych dni na pewno oficjalnie poinformujemy o tym czy ten piłkarz będzie reprezentował barwy Czarnych – podsumował Bogdan Styrkowiec.

Wracając do ostatnich wyników Czarni rozegrali doskonały mecz z Stalą Chocianów. Spotkanie odbyło się w Rokitkach i zakończyło się zwycięstwem 3:0. Na listę strzelców wpisali się: Gromala oraz Sierpina. Trzeci gol był trafieniem samobójczym. W tym spotkaniu podopieczni Mirosława Dragana wystąpili w optymalnym składzie, co na pewno przełożyło się na ostateczny wynik. Zabrakło jedynie Jacka Wrotnego.

W minioną sobotę Czarni rywalizowali z Wartą Bolesławiecką, gdzie ponownie uzyskali pozytywny wynik. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2:1. – Do Warty wybraliśmy się „okrojonym” składem, dlatego też obawiałem się, że będzie ciężko. Udało się jednak osiągnąć dobry rezultat, choć należy pamiętać, że sparingi mają nas dobrze przygotować do ligi – pokreślił prezes ekipy z Rokitek. Na listę strzelców wpisali się Metanowski, Sierpina oraz Marciniak, który strzelił „swojaka”. Czarni wystąpili w składzie: Żymańczyk, Bencal, Bekacz, Białek, Marciniak, Sierpina, Grudziński, Szydełko, Pachura K., Gut, Gromala – Metanowski, Ratajczyk, Janiec, Migała.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform