Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Stypendia sportowe dla czterech kolarzy z klubu "UKK Oriens MTB"

Autor admin
Data utworzenia: 05 sierpień 2014, 13:00 Wszystkich komentarzy: 5


Stypendia sportowe dla czterech kolarzy z klubu "UKK Oriens MTB"
Decyzją Rady Miejskiej Chojnowa z rąk Burmistrza Jana Serkiesa zawodnicy klubu UUK Oriens MTB zostali uhonorowani nagrodą za osiągnięcia sportowe w sezonie kolarskim 2013/2014.
Niżej wymienieni zawodnicy otrzymali stypendia sportowe w wysokości 500 zł :
1.Nikola Pawlikowska
2.Aleksandra Baranowska
3.Przemysław Kaczmarek - wychowanek UKK Oriens
4.Karol Rokus

Niestety zawodniczki Aleksandra i Nikola obecnie przebywają na kolonii letniej i z tego powodu nie mogły osobiście uczestniczyć w uroczystości.Dlatego w zastępstwie przybyli rodzice i odebrali nagrody w imieniu swoich dzieci.

Klub UKK Oriens MTB jest bardzo dumny z faktu, że aż cztery osoby zostały nagrodzone przez Radę Miejską takim wyróżnieniem, za co składa serdeczne podziękowania dla Rady Miejskiej i Pana Burmistrza Jana Serkiesa.
Pragnie także przy tak radosnej okazji podziękować wszystkim sponsorom klubu za pomoc rzeczową i finansową, a także rodzicom kolarzy, którzy dzielnie wspierają i motywują młodych zawodników w dążeniu do wyznaczonych celów.
Komentarze

Portal jak zwykle nie zauważa 2 kolarzy z UKK "Sigo-Gim1"
zgłoś komentarz
Stypendia dla najlepszych powinny być od dawna.Komiczne jest to,że burmistrz rozdaje stypendia dwa miesiące przed wyborami.Nie tylko stypendia,ale w roku wyborczym można z nim wszystko załatwić i nie szczędzi grosza.
zgłoś komentarz
Serkies to polityczny cwaniak.Przed wyborami szasta pieniędzmi na lewo i prawo.Chcesz coś zorganizować śmiało wal do urzędu.Podobnie z inwestycjami.Chojnów ma piekna bieżnie na 109,to Serkies aby pokazać,że miasto coś robi buduje drugą za ponad milion złotych.Całkiem niedawno modernizowano płytę boiska,i teraz za wielkie pieniądze modernizują płyte po raz drugi.Serkies robi inwestycje dla inwestycji,by trwać przy władzy.Mam nadzieje,ze ludzie na to nie złapią się.
zgłoś komentarz
portal nie zauwazając zawodnikow UKK "Sigo-Gim1" pokazal jak jest obiektywny , nie zapomnial natomiast o synu wlasciciela portalu , na 8 zdjec na 5 jest serkies , porazka portalu , jedno zdjęcie pokazuje poziom serkiesa - jak dziecko , moze ciut wyzej ale to za malo na wybory.
zgłoś komentarz
Psy szczekają karawana idzie dalej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform