Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Jakub Andruszko nowym bramkarzem Czarnych Rokitki

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 sierpień 2014, 11:51 Wszystkich komentarzy: 0


Jakub Andruszko nowym bramkarzem Czarnych Rokitki

Czarni Rokitki dopięli swego. Działacze klubu od początku sezonu dążyli do pozyskania nowego bramkarza, w celu wzmocnienia konkurencyjności na tej pozycji. Początkowo pojawiła się kandydatura Marka Wyszowskiego, który jednak rozegrał jeden sparing z ekipą z naszej gminy po czym zrezygnował z dalszej współpracy.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Władze klubu z Rokitek sumiennie poszukiwały nowego nabytku. W końcu się udało. Nowym numerem jeden Czarnych został Jakub Andruszko, który już w przeszłości stał pomiędzy słupkami ekipy z naszej gminy. - Wczoraj wieczorem zakontraktowaliśmy Jakuba. Dotychczas grał on w barwach Piasta Żerniki. Możemy być pewni, że już w najbliższą sobotę pojawi się on w składzie meczowym. Dziś musimy jeszcze dokonać wyrejestrowania piłkarza z OZPN-u Wrocław. Na sobotę będzie wszystko dograne w 100% - powiedział prezes klubu Bogdan Styrkowiec.

Nowy piłkarz Czarnych, pomimo młodego wieku, ma za sobą dosyć dobre zaplecze treningowe. W czasach młodzieżowych Jakub grał w barwach SMS Łódź oraz Zagłębia Lubin. Później przeniósł się do Rokitek, a następnie do Stali Chocianów. Ostatnim klubem w jakim Andruszko grywał był Piast Żerniki.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.