Logowanie Rejestracja

Pierwsze punkty juniorów starszych

Autor Maciek
Data utworzenia: 29 wrzesień 2014, 13:55 Wszystkich komentarzy: 5

W niedzielne popołudnie na chojnowskiej murawie pojawili się juniorzy starsi, którzy tym razem walczyli o ligowe punkty z Kłosem Moskorzynem . Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Podopieczni Bogdana Kozłowskiego bardzo dobrze wstrzelili się w ten mecz. Początek był bardzo wyrównany, żadna z ekip nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywala. Jednak z minuty na minutę przewaga gości była coraz wyraźniejsza. Na pochwałę zasługuje nasza defensywa, która nie pozwalała rywalowi na zdobycie gola. Celne strzały, które padły w kierunku bramki strzeżonej przez Sokołowskiego zostały skutecznie wychwycone.

Końcówka pierwszej części gry bezwzględnie należała do rywali, którzy o mały włos nie zdobyli bramki otwierającej wynik spotkania. Do przerwy remisowaliśmy 0:0.

Na początku drugiej połowy, po kontuzji jednego z naszych piłkarzy, na murawie zameldował się Balicki. Ta zmiana była strzałem w dziesiątkę, gdyż Kamil w swojej pierwszej akcji zdobył gola. Chojnowianka przejęła inicjatywę na boisku, od 60 minuty nasza ekipa dominowała w grze. Dobra postawa biało niebieskich niestety nie przekładała się na zdobycie drugiego gola. Piłka kilkukrotnie, po naszych strzałach, mijała bramkę rywali. Taka nieskuteczna gra zemściła się na Chojnowiance. Około 80 minuty gry nasza defensywa straciła czujność, a Sokołowski zmuszony był wyjąć futbolówkę z siatki. Gol wyrównujący bardzo zmotywował naszych rywali, którzy do końca meczu nie oddali już inicjatywy na murawie.

Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1. Kluczowym momentem tej rozgrywki było wprowadzenie Balickiego, który odmienił postawę naszej ekipy. Wczorajsze punkty były pierwszymi zdobytymi w tym sezonie. Wśród biało niebieskich zabrakło jedynie kontuzjowanego Bencala, który mamy nadzieję wkrótce wróci do drużyny. Do naszej ekipy po dłuższej przerwie wrócił Kuczyński.

Już za tydzień kolejne spotkanie ligowe, tym razem o punkty powalczymy z Płomieniem Radwanice.

Z niewiadomych powodów na wczorajszym meczu znowu zabrakło arbitrów. Sędzią głównym zawodów był Jerzy Zadora, boczni: Olewnik, Bałaj.

Skład: Sokołowski, Kuczyński, Kilkus, Fuławka, Warzocha, Olech, Pisarski, Krasoń, Kindel, Chudziak, Mastalerz.