Trampkarze prezentują fenomenalną formę w tej rundzie! Kolejna wygrana.

Data utworzenia: 30 wrzesień 2014, 09:32 Wszystkich komentarzy: 0

Chojnowscy trampkarze nadal są „na fali”. Nasi młodzi piłkarze niesamowicie prezentują się w tym sezonie. W miniony weekend rywalizowaliśmy z Kaczawą Bieniowice, która okupuje środek tabeli. Spotkanie nie mogło zacząć się inaczej niż przejęcie inicjatywy na murawie przez biało niebieskich. Nasi chłopcy od początku do końca kontrolowali to co działo się na boisku.

Pierwsza połowa to popis piłkarskich umiejętności podopiecznych Dariusza Janiaka, którzy aż czterokrotnie wpisali się na listę strzelców. Do przerwy prowadziliśmy 4:0 i tym samym zapewniliśmy sobie spokojną grę w kolejnych minutach. Kaczawa była praktycznie bezradna wobec doskonale spisujących się biało niebieskich.

W drugiej połowie, ze sporym zapasem goli, straciliśmy kontrolę nad tym meczem. Chojnowianie, po własnych błędach, pozwolili Bieniowicom zdobyć dwa gole. Na tym zakończyła się radość Kaczawy, bowiem od tej pory karty rozdawała już tylko Chojnowianka. Nasi młodzi piłkarze w tej części gry zaliczyli jeszcze trzy celne trafienia. Biało niebiescy finalnie zwyciężyli 7:2. Nasza drużyna w ostatnich tygodniach nie zwalnia tempa strzeleckiego. W każdym spotkaniu zdobywamy mnóstwo goli. Skuteczność jest na bardzo wysokim poziomie. Pomimo ostatniej wpadki z Zagłębiem Lubin nasi piłkarze nie załamali się i szybko wrócili do dawnej dyspozycji.
W obecnej rundzie podopieczni Dariusza Janiaka mogą pochwalić się czteroma zwycięstwami przy zaledwie jednej porażce. Po pięciu rozegranych kolejkach biało niebiescy zajmują doskonałą drugą lokatę ustępując tylko Chrobremu Głógów S.A.

W ostatnim spotkaniu ligowym na listę strzelców wpisali się: 3x Jędraszczyk, 2x Laskowski, 2x Narożny.

Skład: Rafał Dąbrowa, Arkadiusz Wieleżew, Sebastian Karbowniczek, Łukasz Rudnicki, Bartosz Sobczak, Patryk Lewicki, Wojciech Niemczyk, Sebastian Narożny, Sebastian Czerachowicz, Damian Nosal, Jakub Wołoszyn, Kacper Laskowski, Kacper Jędraszczyk

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!!!