Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wybory samorządowe 2014 - poznaj kandydatów

Autor admin
Data utworzenia: 28 październik 2014, 09:15 Wszystkich komentarzy: 33


Wybory samorządowe 2014 - poznaj kandydatów

Termin zgłaszania kandydatów na radnych upłynął 7 października, zatem znane są już osoby z naszych środowisk, które chcą nas reprezentować w samorządach. Portal chojnow.pl przygotował dla państwa specjalną stronę internetową dedykowaną wyborom samorządowym 2014. Pojawią się na niej kandydatury na wójta, burmistrza, radnych miasta i gminy Chojnów oraz radnych powiatu. Komitety, które wyraziły chęć prezentacji swojego programu oraz kandydatów widnieć będą na powyższej stronie.

Portal stworzył możliwość do zapoznania się mieszkańców miasta i gminy z osobami startującymi w wyborach w naszym rejonie. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do wyższej frekwencji na wyborach.

Na portalu chojnow.pl pojawił się baner "WYBORY SAMORZĄDOWE 2014" przekierowujący na wyżej wymienioną stronę.

Portal będzie dostępny także bezpośrednio pod adresem www.wybory.chojnow.pl .

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony w celu zapoznania się z sylwetkami kandydatów.

Tym samym zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości udziału w sondzie typując swojego kandydata na burmistrza miasta Chojnowa oraz na wójta gminy Chojnów.




Komentarze

Rozumiem, że stworzony portal dot. wyborów aktualnie przedstawia jedynie jednego kandydata na burmistrza i nie dowiem się tam niczego na temat np. Pana Ryszarda Łazarewicza ponieważ nie wyraził on "chęci prezentacji swojego programu" na komercyjnym portalu wystawiającym "swój" komitet?

Mało to wszystko obiektywne. Taki portal powinien być zorganizowany przez niezależny podmiot.
zgłoś komentarz
@Paweł słusznie piszesz, to, jak, gdyby chojnow.eu coś takiego zrobił i sondaże wygrywał, by tam obecny burmistrz.Jakie były, by głosy i czy słuszne...
zgłoś komentarz
Dlaczego na stronie www.wybory.chojnow.pl jest tylko jeden kandydat na burmistrza? Reszta się wycofała?
zgłoś komentarz
Witam,

Jest jeden bo pewnie reszta nie wykupiła ogłoszenia. Strona kandydatki na burmistrza pani Demiańczuk jest pożal się boże. Myślałem, że napisze jaką ma wizję miasta a tam same pierdoły.
zgłoś komentarz
I to trochę dziwne gdy kandydat na burmistrza jest związany z firmą, która stworzyła tą stronę. Też właśnie liczyłem, że będzie pokazany program. Niestety Pani kandydat bardziej pisze o swoim życiu szkolnym oraz zawodowym. A ja chce jasny program wyborczy, aby przedstawiła co chce zrobić dla miasta. A co jest najważniejsze jak to chce zrobić.
zgłoś komentarz
jak do tej port to tylko pani Demianczuk cokolwiek powiedziała na temat wyborów i jej planów inni milcza i nie mam pojęcia na co czekają
zgłoś komentarz
Prawde mówiąć, to z takimi kontrkandydatami można już p. Serkiesowi gratulować następnej kadencji...

PS. Czy mąż tej p. Demiańczuk jest policjantem..?
zgłoś komentarz
Zgadzam się. Słabe te wybory. Kilka plakatów i tyle. Nic nie wiadomo. Nie mają jakiś ulotek chociaż z programem wyborczym cokolwiek?
zgłoś komentarz
malik demianczuk stawia w chojnowie na turystyke.odpisy dla najbogatszych i tor do driftu wokolo chojnowa.smiac sie czy plakac.to program jej komitetu.czyli jej.jakas parodia.czytac programy.prosze.
zgłoś komentarz
Żartujesz na prawde to jest tej Pani program czy to prostu to żart?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.