Rezerwy Czarnych Rokitki zdeklasowały Premium Budziwojów

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 14 październik 2014, 10:24 Wszystkich komentarzy: 0

Zespół rezerw Czarnych Rokitki gładko pokonał Premium Budziwojów. Wysoka wygrana była adekwatna do sytuacji na boisku. Dzięki czwartej wygranej z rzędu zespół Czarnych Rokitki wskoczył na trzecią pozycję w tabeli.

Od pierwszych minut inicjatywę przejęli Czarni którzy narzucili swój styl gry. Już w piątej minucie wynik spotkania otworzył Grzegorz Różana po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać, dziesięć minut później sam na sam z bramkarzem znalazł się Nikos Pavlou i bez problemów umieścił piłkę w siatce. Nie tak Budziwojów wyobrażał sobie początek tego spotkania. Podrażniony stratą dwóch bramek zdecydowanie ruszył do ataku jednak defensywa Czarnych Rokitki nie miała problemów z odpieraniem ataków przeciwnika. Nadzieję na odrobienie strat gospodarzom odebrał Krystian Mokrogulski, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego silnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi Budziwojowa. Rokitki pomimo wyniku grały nieustępliwie i z minuty na minutę pokazywali swoją wyższość na boisku . Skutkiem tego, tuż przed przerwą była zdobyta bramka przez Nikosa Pavlou. Napastnik Czarnych znów znalazł się w sytuacji sam na sam i tym razem również nie spudłował.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się niespodziewanie od ataków Budziwojowa. Po kilku zmianach w obu jedenastkach gospodarze przejęli kontrolę nad środkiem pola i wyprowadzali ataki, jednak żadne z nich nie były wstanie zaskoczyć defensywy Rokitek. W 60 minucie meczu wynik podwyższa Nikos Pavlou, znów w sytuacji sam na sam pewnie strzela bramkę. Szybki napastnik Czarnych Rokitek przysparzał wiele problemów obrońcom Budziwojowa. Dziesięć minut później kopia poprzednich sytuacji i mieliśmy już 6-0. W kolejnych minutach Rokitki stwarzały sobie wiele okazji na zdobycie bramki jednak wynik spotkania ustalił świetnie dysponowany w tym meczu Nikos Pavlou zdobywając piątą bramkę tego dnia.

Spotkanie było widowiskiem jednostronnym, Czarni Rokitki obnażyli słabości gospodarzy i zaaplikowali im 7 bramek. Nieliczne ataki Budziwojowa nie mogły tego dnia wybić Czarnych z rytmu, którzy przeważali na boisku. Wynik mógłby być okazalszy gdyby w niektórych sytuacjach lepiej zachowali się napastnicy Rokitek. Za tydzień formę Czarnych sprawdzi spadkowicz A klasy Czarni Miłkowice, którzy zajmują pierwszą pozycję w tabeli. Szykuje się ciekawy mecz na który zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej!

Premium Budziwojów – Czarni II Rokitki: 0:7 (0-4)

Bramki:

Grzegorz Różana, Mokrogulski, Nikos Pavlou x5

Czarni II Rokitki:

M. Mokrogulski, Trawka, A. Pavlou, Szłapiński, Różana, Nigbar, K. Mokrogulski, Molenda, Grzesik, N. Pavlou, Wroniak. Po przerwie pojawili się: Bielak i Krysiak