Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Mecz bokserski dla Polski!

Autor admin
Data utworzenia: 27 październik 2014, 16:50 Wszystkich komentarzy: 2


Mecz bokserski dla Polski!

W niedzielę, 26 października w hali przy ul. Lotniczej w Legnicy odbył się mecz bokserski Polska- Ukraina, obejrzało około tysiąca widzów. Zdaniem organizatorów i uczestników, było to wydarzenie sportowe na najwyższym poziomie.

Mecz bokserski był szczególnym wydarzeniem dla pięściarzy z naszego miasta. Chojnowianie podczas swoich walk zaprezentowali doskonałą formę, co zapewniło im zwycięstwo. Łukasz Niemczyk w kategorii lekkiej pokonał przez nokaut Eduarda Samczuka, natomiast w wadze ciężkiej Kamil Mroczkowski pokonał Oleksandra Salija. Łukasza wybrano najlepszym pięściarzem meczu. Gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerom świetnego przygotowania.

Równie dobrze spisali się także inni nasi bokserzy, dzięki czemu łącznie wygraliśmy osiem z dziewięciu pojedynków. W wadze piórkowej Tomasz Smerdel pokonał Wołodię Melnyczenkę, a Adrian Kowal był lepszy od Armana Ohanisjana. W kategorii lekkiej Łukasz Niemczyk pokonał Eduarda Samczuka. Kamil Urbański wygrał z Romanem Łysenką w kategorii lekko-półśredniej. W średniej Kamil Bednarek wygrał z Jurijem Kornafelem. W wadze półciężkiej Tomasz Kowalczyk pokonał Serhija Liasczenkę przez nokaut techniczny. W półciężkiej Piotr Miakienko wygrał z Dymitro Polapecem. W ciężkiej Kamil Mroczkowski pokonał Oleksandra Salija. Niemczykawybrano najlepszym pięściarzem meczu. Tylko Ireneusz Wojtasiński w wadze lekko-półśredniej przegrał z Wasylem Polisziukiem.

Ostatnim pojedynkiem była walka zawodowa pomiędzy Łukaszem Zygmuntem i Michałem Turyńskim, która zakończyła się remisem.

Wiosną czeka nas kolejny mecz bokserski, podczas którego nasi pięściarze zmierzą się z Niemcami.

Tyberiusz Kowalczyk, klub Champion Chojnów dziękują bardzo Staroście Powiatowemu - Jarosławowi Humennemu za wszelką pomoc oraz spore zaangażowanie w życie klubu.

Klub Champion Chojnów pragnie złożyć serdeczne podziękowania Gminie Żydowskiej za udostępnienie sali treningowej. Dzięki tej pomocy, choć w bardzo trudnych warunkach, nasi bokserzy mogą przygotowywać się do wszystkich zawodów i turniejów sportowych.

Dziękujemy Tygodnikowi Regionalnemu Konkrety za udostępnienie zdjęć

https://www.facebook.com/pages/Tygodnik-Regionalny-Konkrety/106285589448342?fref=tsKomentarze

Informacja dla piszącego artykuł będąc na gali ogłoszono Łukasza Niemczyka najlepszym pięściarzem meczu a w artykule poniżej Mroczkowskiego wybrano najlepszym pięściarzem meczu to totalna bzdura pozdrowienia dla Pana Arka za przygotowanie zawodników/
zgłoś komentarz
Oczywiście, błąd już poprawiony. Dziękujemy za czujność! :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.