Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Chojnowianka Chojnów - Czarni Rokitki. Derby dla piłkarzy z naszej gminy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 październik 2014, 08:38 Wszystkich komentarzy: 9


Chojnowianka Chojnów - Czarni Rokitki. Derby dla piłkarzy z naszej gminy!

W miniony weekend na murawie pojawili się juniorzy starsi KS Chojnowianka, którzy w spotkaniu „derbowym” zmierzyli się z Czarnymi Rokitki. Długo wyczekiwany mecz w końcu się odbył. Obie ekipy chciały się pokazać z jak najlepszej strony. Zarówno podopieczni Bogdana Kozłowskiego, jak i Janusza Cygana przystąpili w pełnej mobilizacji do gry.

Pierwsza odsłona spotkania była rozpoznaniem obu ekip piłkarskich. Chojnowianie dosyć asekuracyjnie rozpoczęli ten mecz. Czarni, mając za sobą wspaniały ubiegły sezon, na murawie czuli się znacznie pewniej. Widać było przewagę ekipy z naszej gminy. Rokitki prowadziły grę i stwarzał y znacznie więcej sytuacji pod bramką Sokołowskiego. Biało niebiescy mieli również swoje szanse, jednak brakowało klarownego wykończenia. Większą skutecznością popisali się podopieczni Janusza Cygana, którzy do przerwy spokojnie prowadzili 2:0.

W drugiej połowie obraz gry nie zmieniał się. Czarni rozpoczęli jeszcze śmielej atakować naszą bramkę. Widać było sporą przewagę w środku pola, jak i napadzie. Chojnowianka nie była w stanie stworzyć sytuacji, po których mogły paść bramki. Rokitki natomiast nabrały tempa gry. Janusz Cygan wprowadził na murawę Bernata i Migałę. Pierwszy z piłkarzy, znany już z kadry seniorów, nie zawiódł oczekiwań szkoleniowca wpisując się na listę strzelców dwukrotnie. W tej części gry na murawie było naprawdę nerwowo. Czarni wpakowali futbolówkę do siatki aż sześciokrotnie. Biało niebiescy tracąc gole zmotywowali się do zdobycia bramki honorowej, której autorem był Krasoń.

Całe spotkanie, po dominacji Czarnych Rokitki, zakończyło się rezultatem 8:1.

Gole: 3x Bekacz, 2x Bernat, 2x Kozak, 1x Nowak.

Skład KS Chojnowianka: Skokołowski, Zazulczak, Bencal, Kilkus, Fuławka, Kindel, Olech, Pisarski, Krasoń, Chudziak, Mastalerz. Na boisku pojawili się: Wieleżew, Szprycha, Borkowski.

Skład Czarnych Rokitki: Dydyk, Nowak, Janiec, Ratajczyk, Krysiak, Kozubski, Węglewski, Sieroń, Liśkiewicz, Bekacz, Kozak. Na murawie pojawili się: Bernat oraz Migała.


Komentarze

Efekty pracy Kozłowskiego są podobne do efektów w Krzywej.Kozłowski przegrywa każdy mecz i chyba nadszedł czas na zmiany.Z informacji jakie posiadam chcą też tego piłkarze.Trenerze do widzenia.
zgłoś komentarz
Nie oszukujmy się, nie da się zrobić dobrej drużyny juniorów w której skład wchodzą chłopaki tylko z Chojnowa do tego jest potrzebne zaciągnięcie młodzieży z gminy, jak widać pan Cygan to zrobił i to kilka lat temu bo z tego co wiem prowadzi tą drużyne w niezmienionym składzie od trampkarzy więc nie wymagajcie od naszych juniorów cudów bo drużyna jest zrobiona z tego co zostało. Głowa do góry chłopaki nic sie nie stało gramy dalej !
zgłoś komentarz
Juniorzy starsi Chojnowa przedostatnie miejsce,młodsi zamykają tabelę.Co z tego ,że w klubie trenują małe dzieci jak nie potrafi się ich utrzymać do juniora.Kto będzie grał w seniorach?Z tych juniorów nikt nie spełnia kryteriów do gry na poziomie okręgówki czy 4 ligi.Rokitki zaaplikowały 8 bramek Chojnowiance po raz pierwszy w historii klubu pod wodzą Członki.
zgłoś komentarz
Z tego co mi wiadomo to odchodzi bodajże pięciu zawodników.
zgłoś komentarz
Pani Członka powinna zorganizować spotkanie ze sponsorami,pójsc do nich i po rozmawiać.Szukanie sponsorów przez portal to nonsens.Nikt sam do klubu pieniędzy nie przyniesie.Odwoływanie Waldka ,który latami kompromituje ten klub jest nie na miejscu w obecnej sytuacji,zwłaszcza ze w zamian nie ma wartosciowej osoby.Proponowanie renaty,bohaterki portali to całkowity szczyt...
zgłoś komentarz
Lepiej zeby nie odchodzili.Juniorzy mają bardzo dobrego trenera Kozł Bogdana.
zgłoś komentarz
Kozłowski jest odpowiedzialny za drużynę juniora s.Przewidywany scenariusz wydarzeń:Na trenera Kozłowskiego zgonią całą winę za brak piłkarzy w seniorach .To może wydarzyć się w najbliższym okresie 1 sezon.Za mecz z Rokitkami zebrał gromy,a kolejne baty i braki kadrowe szykują się.Zawodnicy zapowiadają odejście,łączą się w grupy wraz z rodzicami chcąc opuścić szeregi klubu.Czy Bogdanowi zostanie przypisana łatka trenera z Krzywej?
zgłoś komentarz
Boguś trzyma z Waldziem?
zgłoś komentarz
Chrzanowski teraz wielce chce wziąć paru z Juiorów Starszych do seniorów. A jakby miał pełny skład i ławke napewno by ich nie brał.

Bardzo dobrze, że odchodzą bo w tym klubie nie ma atmosfery. I co do treningów juniorów starszych na każdym treningu jest praktycznie to samo !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.