Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu (VIDEO)

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 29 październik 2014, 10:31 Wszystkich komentarzy: 58


Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu (VIDEO)

Nasz klub Champion Chojnów Powiat Legnicki, znany na arenie lokalnej, krajowej oraz międzynarodowej z sukcesów jakie osiągamy, trenuje obecnie w opłakanych warunkach. Na dzień dzisiejszy nie mamy wody, prądu oraz ogrzewania. Niedawno salkę przy ulicy Witosa przejęła Wspólnota Żydowska, która nadal pozwala nam tutaj trenować. Wcześniej dzięki Starostwu Powiatowemu oraz Powiatowemu Zespołowi Szkół przygotowywaliśmy się do zawodów również w tym samym miejscu, jednak mieliśmy do dyspozycji podstawowe media.

W ostatnich dniach nasze treningi odbywały się przy agregacie prądotwórczym, który wytwarzał niesamowity hałas tuż za ścianą salki. Nie jest łatwo, a będzie jeszcze gorzej. Robi się coraz chłodniej, a temperatura na sali spada. Zawodnicy mogą doznać kontuzji pomimo rozgrzewki, która może okazać się niewystarczająca.

W naszym mieście mamy wiele klubów reprezentujących różne dyscypliny sportowe, które trenują w normalnych warunkach. Widać inni są ważniejsi niż my, a sukcesy i reprezentowanie miasta na arenie ogólnopolskiej nie jest istotne.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Wspólnocie Żydowskiej za dalszą możliwość korzystania z salki gimnastycznej przy ul. Witosa.Komentarze

no i wszystko w temacie. Cała prawda.
zgłoś komentarz
Serkies Jan =chojnowianka,wspieranie Członki.Proszę tu sukcesy wielkie a Serkies zero pomocy.Tak wyglada całe miasto.
zgłoś komentarz
Współczuję. Życzę dalszych sukcesów!!!!
zgłoś komentarz
Wstyd, kompromitacja i obciach dla władz miasta!
zgłoś komentarz
Panie Lewandowski a Pan wyraża chęć skorzystania z pomocy burmistrza i miasta?
zgłoś komentarz
Wstyd.Wstyd dla całego miasta oraz burmistrza na czele co to ma być?.Jest potencjał to trzeba go wykorzystać chłopaki mają osiągnięcia w przeciwieństwie do naszej zapitej chojnowianki która leci na dno jak zwykle a koszta jakie idą na jej utrzymanie duzo za duze.Trzeba to zmienić i nie tylko to na zblizających się wyborach i wywalić wszystkich postkomunistów i wszędobylskie kolesiostwo i lewaków.
zgłoś komentarz
kto w urzedzie jest postkomunista.burmistrz prawica i to konserwatywna.radni tez prawica.konserwy.z jednym wyjatkiem.o jakiej postkomunie i wladzy lewicowej ty piszesz.moze nie wiesz o czym piszesz.
zgłoś komentarz
Dobrze wiem o czym pisze.Ale pewnie ty jestes jeszcze jakims przydupasem z rodziny od burmistrza lub radnych:)i zawsze będziesz się spierał.
zgłoś komentarz
tak jasne :) od ponad 12 lat rzadzi w chojnowie skrajna prawica.burmistrz i wiekszosc radnych.niema wogole nikogo z lewej strony.jest jeden wyjatek.jeden radny z sld.reszta to pis albo rodziny katolickie.pytam kto jest postkomunista w urzedzie i przy wladzy.wykaz sie ze wiesz co piszesz.prosze podac nazwiska tych postkomunistow i lewakow.
zgłoś komentarz
Chłopie przeczytaj sobie kto to jest postkomunista i lewak.A to ze ty twierdzisz ze nie ma lewaków i postkomunistów to tobie się tylko tak zdaje ja twierdze inaczej.Komuna niszczyła Polske a burmistrz i rada niszczy klub bokserski.Widzisz uraziło cię ze tak napisałem więc jesteś z kolesiostwa i bronisz swoich.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.