Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Orliki liderem rozgrywek po zakończeniu rundy jesiennej!

Autor Maciek
Data utworzenia: 31 październik 2014, 08:50 Wszystkich komentarzy: 0


Orliki liderem rozgrywek po zakończeniu rundy jesiennej!

Grupa Orlików prowadzona przez Łukasza Kurczaka zakończyła zmagania piłkarskie w tej rundzie. Nasi młodzi adepci futbolu rozegrali pięć turniejów, w których osiągali bardzo dobrej rezultaty. Całe rozgrywki składają z cyklu zawodów sportowych, które odbywają się w miastach poszczególnych drużyn.

Tegoroczna rywalizacja rozpoczęła się w Przemkowie, gdzie lokalny Arkon przygotował pierwszy turniej Orlików. Piłkarze nabywający swoich umiejętności pod czujnym okiem Łukasza Kurczaka spisali się wyśmienicie osiągając same zwycięstwa i bezapelacyjnie zwyciężając w tych zawodach sportowych. Kolejna rywalizacja z udziałem młodych chojnowian miała miejsce przed własną publicznością. Jako gospodarze nie daliśmy szans pozostałym ekipom piłkarskim powielając sukces z Przemkowa.

Kolejny turniej został przygotowany przez Sokół Krzywa. Nasi piłkarze pomimo dobrej gry osiągnęli trzy remisy i jedno zwycięstwo. Taki przebieg gry dał nam drugie miejsce. Szkoleniowiec Łukasz Kurczak do dziś uważa, że mogło być lepiej, a zabrakło jedynie trochę szczęścia.

Na stadionie Zametu Przemków odbyła się kolejna seria zawodów sportowych. Tutaj, po zajęciu drugiego miejsca w Krzywej, młodzi chojnowianie nie dali szans rywalom, zgarniając ponownie pierwsze miejsce. Ostatni turniej odbył się w Chocianowcu, jego organizatorem był lokalny Kryształ. Ta rywalizacja na pewno, na długo pozostanie w głowach młodych adeptów futbolu z naszego miasta jak i ich trenera. Była to bowiem jedyna rywalizacja sportowa, w której podopieczni Łukasza Kurczaka odnieśli porażkę. Przegraliśmy jedyny mecz w całym cyklu rozgrywek, jedynie Sokół Krzywa zdołał pokonać młodych piłkarzy z naszego miasta. W tym turnieju zajęliśmy finalnie drugą lokatę.

Podsumowując całą rundę nasi piłkarze zasługują na same pochwały. Na murawie tylko raz uznaliśmy wyższość rywali . Takie wyniki pozwoliły naszym młodym zawodnikom uplasować się na miejscu lidera rundy jesiennej w III grupie ligi turniejowej Orlik 2004.

Skład drużyny

Bijak Marcel

Dziwiński Gracjan

Grochowski Kamil

Gromala Patryk

Kałas Bartek

Kułacz Marcel

Kwiatkowski Dominik

Limanowski Jacek

Lizak Kamil

Młynarz Dominik

Tomaszewski Bartosz

Sajewicz Kornel

Kuc Michał

Sobieraj Krystian

Szymański Michał

Wolski Hubert

Welem Krestens

Serdecznie gratulujemy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.