Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Internauci wybrali burmistrza i wójta

Autor admin
Data utworzenia: 31 październik 2014, 15:41 Wszystkich komentarzy: 11


Internauci wybrali burmistrza i wójta

W dniu dzisiejszym zamknęliśmy sondę, w której internauci mogli zadeklarować, na którego z kandydatów na wójta i burmistrza oddadzą swój głos w wyborach samorządowych. Sonda cieszyła się zaskakująco dużym zainteresowaniem, z czego można byłoby wnioskować, iż wszyscy uprawnieni pójdą 16 listopada do urn. Optymizm gasi jednak fakt, iż niespełna 11 000 głosów na burmistrza i ponad5 000 głosów na wójta oddało zaledwie 3 000 użytkowników. Masowe, sztuczne nabijanie głosów daje nam wyniki, które mogą być dalekie od rzeczywistego poparcia poszczególnych kandydatów.
Wśród kandydatów na burmistrza, największym poparciem internautów cieszy się Pan Ryszard Andrzej Łazarewicz, który uzyskał 38% głosów.


Trzech kandydatów na wójta: Pani Barbara Jasińska, Pan Andrzej Pyrz i Pan Mieczysław Kasprzak cieszą się bardzo podobnym poparciem internautów (28-29%)


Przed ogłoszeniem listy kandydatów na burmistrza i wójta, przeprowadziliśmy sondę, z której wynikało, że 29% respondentów weźmie udział w wyborach, 22% zadeklarowało brak udziału, natomiast prawie połowa (49%) była niezdecydowana.Na nieco wyższą frekwencję wyborczą wskazywała sonda uliczna, której wyniki prezentowaliśmy jakiś czas temu na naszym portalu http://chojnow.pl/news/news/view/id/4043

Dziś, kiedy znani są wszyscy kandydaci, ponownie uruchomiliśmy sondę z pytaniem, czy wezmą Państwo udział w nadchodzących wyborach samorządowych. Sonda znajduje się w prawym górnym rogu głównej strony portalu. Zapraszamy do głosowania.Komentarze

A gdzie można zobaczyć wyniki sondy?
zgłoś komentarz
Wyniki sondy to chyba odpowiedz ludzi na strone o wyborach
zgłoś komentarz
Nie rozśmieszajcie internatów, bo wyniki ankiety wykreowali zainteresowani! Czyli kandydaci na wójtów i burmistrzów. Można było klikać i nabijać punkty w nieskończoność z jednego komputera, więc wyniki są bezużyteczne! Kpina, kpina, kpina.
zgłoś komentarz
"Optymizm gasi jednak fakt, iż niespełna 11 000 głosów na burmistrza i ponad 5 000 głosów na wójta oddało zaledwie 3 000 użytkowników. Masowe, sztuczne nabijanie głosów daje nam wyniki, które mogą być dalekie od rzeczywistego poparcia poszczególnych kandydatów."

Autor postu i wszyscy czytelnicy wiedzą, że wyniki nie są rzetelne. Wystarczy spojrzeć na liczbę głosujących i oddanych głosów.
zgłoś komentarz
Takie uroki są sieci, w którą sami wpadamy lub chcemy coś złapać. Nakręcacie się i żyłka wam pęknie. Spokojnie. Hasła wyborcze zapowiadają nam ...
Jak te muchy. 16 listopada zadecydujecie idąc lub zostając w domu.
Miłego Dnia. Jerzy Kucharski
zgłoś komentarz
Ryszard pełny szacun!!!!!!!!
zgłoś komentarz
Może ktoś wie, ile kosztuje taka reklama na fanpage Chojnów.pl reklamuje się tam kandydatka Malik Demiańczuk.Nie widzę innych kandydatów, a nie wierzę, że nie chcieli, by skorzystać.Chyba koszty nie są barierą ani znajomości.
zgłoś komentarz
Chodzi pewnie o to, że ta Pani pracuje firmie, która stworzyła ten portal. Chyba, że się mylę to proszę mnie poprawić. Ale jakoś to Panią tylko widuje na stronach, która są powiązane z chojnow.pl
zgłoś komentarz
To przepraszam, że zapytałem, liczyłem na obiektywizm.Czytałem program tej pani i niestety, ale tam niema nic nowego, to kontynuacja tego co robi obecny burmistrz.
zgłoś komentarz
Też czytałem. I naprawdę zgodzę się z Tobą. Chce zrobić to samo co już jest robione. Kilka jej pomysł mi się nie podoba widać, że są robione pod głosy. Dlaczego każdy pisze co zrobi, a nikt nie pisze jak to zrobi. Skąd węzinie na te wszystkie inwestycje pieniądze.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.