Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Problemy z terenami pod inwestycje (video)

Autor admin
Data utworzenia: 14 listopad 2014, 23:22 Wszystkich komentarzy: 16


Problemy z terenami pod inwestycje (video)

Chojnowska firma FeeRum już w czerwcu 2014 roku otrzymała zezwolenie na kolejne działalności w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Nowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2018 roku a ich koszt wyniesie około 20 mln zł. Zarząd firmy FeeRum waha się jednak nad kupnem działek w okręgu chojnowskim, gdyż według nich koszt terenów jest zbyt wysoki. Odnosząc się do tematu skonfrontowaliśmy wypowiedzi prezesa firmy pana Daniela Janusza oraz obecnego burmistrza miasta - pana Jana Serkiesa.


Komentarze

boiska,stadiony to ma kazda gmina.Ale brak pracy w Chojnowie jest porażający.Inwestorzy rezygnuja,mlodzi ludzie wyjezdzaja.
zgłoś komentarz
Pan Prezes Janusz ma rację.
zgłoś komentarz
Jak firma FERRUM odejdzie z Chojnowa to wówczas miasto jest skończone.Te orliki,Mdk(który jest dostępny dla wybranych) nie cieszą ludzi,gdy w garnku jest pusto.
zgłoś komentarz
Tania zagrywka. Akurat teraz się takie coś publikuje?wszyscy wiedzą o co chodzi
zgłoś komentarz
Dla ciebie jest wszytko tanią zagrywką, tylko nie odpowiedź Serkiesa.Jesteś bardzo obiektywną osobą.Ja przypominam sobie co najmniej dwie poważne firmy, które chciał stawiać tu halę, dać pracę, jak się skończyło każdy wie.Teraz możemy domyślać się dlaczego tak było.
Premie chyba wyrobisz, tyle nadgodzin.
zgłoś komentarz
Hejka,
Ciekawe jest to co mówi pan z firmy Feerum, a zastanawia mnie też dlaczego właśnie teraz to upubliczniono. Widać że pewna pani ma bardzo duże ciśnienie na fotel burmistrza. Nie ważne jakim kosztem ważne aby do celu.
zgłoś komentarz
Kolejna firma po Ferum zamierza odejść z Chojnowa.W Chojnowie bieda,ponieważ zakłady są likwidowane.Pan prezes Daniel z Ferum to energiczny człowiek,przede wszystkim młody.Młodzi energiczni ludzie szybciej dogadają się jak ludzie rodem z PRL,co uważają,że jak każdemu na ulicy powiedzą dzień dobry,to już jest głos.
zgłoś komentarz
Niestety. Jakos inne strefy sa bardziej rozbudowane niz ta w Chojnowie. Wokol Chojnowa same pola... tylko cmentarz sie rozrasta. Mozna byloby cos postawic w poblizu Chojnowa. Blisko autostrada, kolej itp. ale po co :)
zgłoś komentarz
Pan Daniel chce dodać następny kawałek torcika. Za półdarmo chce wydębić dobre działki, pieniądze za te tereny idą do kasy miasta i za nie są finansowane projekty dla nas wszystkich. Proste jeżeli je sprzedadzą za grosze my z tego nic nie mamy, a pan Daniel zyskuje świetne tereny pod inwestycje. Z tego co się słyszy na mieście ludzie wcale tam nie zarabiają kokosów, wręcz przeciwnie starzy pracownicy uciekają na strefę do Legnicy. Jeśli 8 metrowa droga przeszkadza w funkcjonowaniu zakładu to oczywiście Rzeszów jest za miedzą i koszty będą mniejsze niż przejazd między bramami.No i jeszcze czas na kolesiostwo, jeszcze nie wygrali wyborów a już próbują załatwić za PÓŁDARMO atrakcyjne działki.Nowo przyjęty pracownik Feerum pan Arek startujący na radnego załatwia dla prezesa działeczki. A co z tego będzie miała społeczność chojnowska????? 20 milionów i 10 pracowników hehehe
zgłoś komentarz
Kim jesteś anomander, a może nienormander
"ANOMANDER
Data rejestracji: 15 listopada 2014 19:49
Ostatnia wizyta: 15 listopada 2014 19:50"
Rejestrujesz się na chwilę przed napisaniem komentarza, nie podpisujesz nazwiskiem...
Z pewnością jesteś wybitnym biznesmenem i doskonale orientujesz się w temacie, prowadzisz z wieloma sukcesami firmę i nie jesteś sfrustrowany cudzymi sukcesami...
hahaha
Nie będę się wdawał w polemikę z anonimami bez "bladego pojęcia" o biznesie, ale...
Musisz wiedzieć mądralo, że inwestycje miasta nie dają pracy ludziom i żadne place zabaw, rewitalizacje parków oraz orliki nie spowodują rozwoju naszego miasta.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.