Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Piłkarska wiosna rozpocznie się już jutro. Chojnowianka Chojnów - Widawa Bierutów - zapowiedź

Autor Maciek
Data utworzenia: 21 listopad 2014, 08:45 Wszystkich komentarzy: 0


Piłkarska wiosna rozpocznie się już jutro. Chojnowianka Chojnów - Widawa Bierutów - zapowiedź

Informacja, którą podawaliśmy niedawno na portalu, dotycząca możliwego przedłużenia sezonu piłkarskiego stała się faktem. Otóż już jutro KS Chojnowianka, pomimo rozegrania ostatniego meczu rundy jesiennej, pojawi się na murawie. Okręgowy Związek Piłki Nożnej zadecydował, że pierwsze spotkanie z wiosny przeniesione zostanie na jesień.

Zatem w najbliższa sobotę biało niebiescy będą mieli szansę rewanżu nad Widawą Bierutów, która w pierwszej kolejce, po bardzo dobrej grze, ograła naszych piłkarzy 1:0. Spotkanie było wyrównane, Chojnowianka miała sporo szans na wywalczenie chociażby remisu, brakowało jednak skuteczności. Mamy nadzieję, że tej nie zabraknie jutro podczas rewanżu. Nadal nie wiadomo, kto pojawi się w szeregach Ireneusza Chrzanowskiego. Wszyscy muszą mieć świadomość, że pojawienie się w składzie oznacza jednocześnie zadeklarowanie się do gry w barwach klubu do końca sezonu i brak możliwości zmiany drużyny.

W dniu jutrzejszym zatem przekonamy się, kto tak naprawdę w pełni jest związany z Chojnowianką i kto ma zamiar reprezentować nasz Klub wiosną. Kibice muszą mieć świadomość, że nasza drużyna nie pojawi się na pewno w optymalnym składzie. Kogo zabranie przekonamy się już jutro o godzinie 13:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zagorzałych fanów futbolu na boczne boisko przy MOKSiRze. Start godzina 13:00. Naszym piłkarzom życzymy powodzenia i drugiego zwycięstwa w IV lidze. Szanse są spore, gdyż Widawa Bierutów zajmuje trzynastą lokatę i nie osiąga dobrych wyników w tegorocznych rozgrywkach. Czy Chojnowianka stanie na wyżynach własnych możliwości i zdobędzie trzy punkty – tego dowiemy się już jutro.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.