Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Czarni Rokitki w niedzielę rywalizować będą o trzecią lokatę na koniec rundy jesiennej.

Autor Maciek
Data utworzenia: 21 listopad 2014, 10:02 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki w niedzielę rywalizować będą o trzecią lokatę na koniec rundy jesiennej.

W niedzielę na murawie zameldują się podopieczni Mirosława Dragana, którzy rywalizować będą z Kuźnią Jawor. Sytuacja w Okręgówce jest bardzo napięta. Czarni zajmują obecnie szóstą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Mamy sporą szansę zakończyć rundę jesienną na trzeciej lokacie. Wszystko zależy od wyników spotkań, które rozegrane zostaną w najbliższy weekend.

W czasie, kiedy Czarni walczyć będą z Kuźnią o ligowe punkty, druga w tabeli Orla Wąsosz zmierzy się z trzecią Spartą Grębocice. Wynik tego meczu wpłynie na pewno na ostateczny podział punktów i ukształtuje „czub” okręgówki.

Liczymy na to, że Czarni zwyciężą, a pozostałe mecze ułożą się po naszej myśli czego efektem może być trzecie miejsce tabeli ligowej. Byłby to olbrzymi sukces zarówno piłkarzy , jak i trenera, którzy po koniec ubiegłego sezonu walczyli o utrzymanie.

Plan Mirosława Dragana na tą rundę sprawdził się w 100%. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek szkoleniowiec ekipy z Rokitek chciał zdobyć sporą liczbę punktów jesienią, aby mieć spokojną wiosnę. Wszystko wygląda na to, że cel został zrealizowany. Czarni mają pewną pozycję w lidze, a dzięki dobrej grze udało się uzyskać sześć zwycięstw, cztery remisy przy czterech porażkach. Mogło być znacznie lepiej, ale nie obeszło się bez kilku drobnych wpadek. Były mecze, w których brakowało skuteczności, były spotkania podczas których brakowało pełnej kadry. Jednak pełne zaangażowanie i dobra motywacja do gry przełożyła się na dobry wynik.

Jak Czarni Rokitki spiszą się ostatnim spotkaniu rundy jesiennej. Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę.

Życzymy powodzenia!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.