Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Pani Aniela Majka obchodziła dziś 100 urodziny!

Autor Maciek
Data utworzenia: 21 listopad 2014, 13:15 Wszystkich komentarzy: 1


Pani Aniela Majka obchodziła dziś 100 urodziny!

Pani Aniela Majka, pensjonariuszka Niebieskiego Parasola obchodziła w dniu dzisiejszym setne urodziny. Na tą niezwykle ważną dla samej solenizantki uroczystość przybyła jej cała rodzina: córka, Ewa, wnuki: Dorota i Grzegorz oraz prawnuczki: Majka oraz Izabela. Pani Aniela Majka jest mieszkanką Chojnowa, urodziła się 22 listopada 1914 roku. Zatem oficjalnie dzień setnych urodzin datowany jest na jutro, ale z uwagi na pozostałe okoliczności, pani Aniela świętowała już dziś.

Solenizantka urodziła się na wschodzie w Augustowie koło Brzeżan. Tam też wyszła za mąż w 1939 roku. Tuż po ślubie, jej mąż poszedł na front, skąd trafił do niewoli. Po powrocie do Brzeżan wraz z panią Anielą zostali wysiedleni na tereny, które teraz są naszym miastem. Tak choć po części możemy przybliżyć Państwu historię życia dzisiejszej solenizantki.

Na dzisiejszą uroczystość do Chojnowa przybyli pracownicy ZUS`u, którzy odczytali uroczysty list gratulacyjny. Nie zabrakło mnóstwa kwiatów, łez szczęścia oraz wielu wzruszeń. Na urodzinach pojawił się burmistrz miasta – Jan Serkies, który na ręce solenizantki przekazał list gratulacyjny, kwiaty oraz prezent, który zażyczyła sobie pani Aniela.

Zgromadzeni goście odśpiewali tradycyjne STO LAT, życząc solenizantce wiele więcej wiosen. Na stole pojawił się piękny tort, który był uwieńczeniem całych urodzin.

Pani Anieli życzymy dużo, dużo zdrowia!Komentarze

no to pozostaje życzyć następnych 100 lat :) I co najważniejsze mały gest a ktoś poczuł się szczęśliwy, należy pamiętać o starszych ludziach :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.