Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rok 2014 należał do klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki (video)

Autor Maciek
Data utworzenia: 21 listopad 2014, 20:06 Wszystkich komentarzy: 3


Rok 2014 należał do klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki (video)

Klub bokserski Champion Chojnów Powiat Legnicki zaskakuje w tym roku swoją aktywnością. Podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego przy ścisłej współpracy z firmą Feerum S.A zorganizowali w tym roku już cztery imprezy, których głównym celem była pomoc dzieciom. Wszystko rozpoczęło się charytatywną galą bokserską w Chojnowie z której dochód przeznaczony został dla Blanki Kuliniak. Na kolejne zawody nie trzeba było długo czekać.

Największa impreza sportowa w naszym rejonie, która odbyła się w Legnicy była dziełem naszego klubu. Był to mecz Polska - Ukraina. Dostarczył on wiele wrażeń zarówno sportowych, jak i wizualnych. Wszystko przygotowane było z najwyższą starannością. Walki były niezwykle emocjonujące. Gala zgromadziła całą salę widzów, którzy brawami nagradzali zmagania młodych zawodników. Wydarzenie to na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich którzy postanowili pojawić się na tym meczu. Dzięki uprzejmości klubu mamy możliwość zaprezentować Państwu skrót video z tego meczu.


Jeszcze w listopadzie, dzięki klubowi Champion Chojnów Powiat Legnicki,w Chojnowie pojawili się ponownie młodzi adepci boksu. Wszystko za sprawą charytatywnej gali na rzecz Oliwiera Rynkala. Ponownie wszystko się udało, zebrano sporą ilość pieniędzy, które przekazano choremu chłopcu. Kilka dni później nasz klub zorganizował Bieg Rodzinny na rzecz Marka Smolenia, który uległ wypadkowi i do dnia dzisiejszego przebywa w śpiączce.


Włodarze klubu zapowiadają, że jeśli wszystko dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku w grudniu odbędzie się kolejny turniej. Będzie to ponownie impreza charytatywna. Zatem możemy oczekiwać następnego ciekawego wydarzenia sportowego w naszym mieście.Komentarze

radny matuszewski rozpoczal co najmniej trzy rozne imprezy i żadna się nie odbyla.ten nieuk pelniacy funkcje nauczyciela.
zgłoś komentarz
Kto głosuje na na takiego radnego?130 głosów,to o 130 za dużo!
zgłoś komentarz
Okłamani ludzie, którym radni z listy burmistrza wciskali ciemnotę, że to oni stoją z obecnymi inwestycjami za kasę unii, a nie pracownicy urzędu, urząd i reprezentujący go burmistrz.Widać Pani inspektor d.s promocji i pozyskiwania środków pozabudżetowych Renata Andreasik albo Alicja Wróbel jest wyręczana przez radnych, tak samo to nie urząd i jego pracownicy są odpowiedzialni za przetargi.Wydział Rozwoju Gospodarczego jest w mieście niepotrzebny, ponieważ to radni wszytko robią.Tak chodzili po domach i tak przedstawiali sytuację "to myśmy, zrobili" wszystkie prace urzędników przypisali sobie byli i teraz obecni radni Jana Serkiesa.Tak naprawdę radni niczego nie zrobili.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.