top chojnow.pl - Bokserzy Champion Chojnów ponownie pokazują swoje umiejętności
Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Bokserzy Champion Chojnów ponownie pokazują swoje umiejętności

Author: Arkadiusz Lewandowski
Creation date: 26 October 2011, 13:34 All comments: 5


Bokserzy Champion Chojnów ponownie pokazują swoje umiejętności

Kolejne dobre informacje napływają od grupy bokserskiej Champion Chojnów. Dwóch zawodników reprezentantów naszego miasta zakwalifikowało się do Pucharu Polski, który obędzie się w Lesznie.

Bokserzy którym udało się przebrnąć kwalifikacje to:

1. Kamil Mroczkowiski w kategorii wagowej 76kg+

2. Dawid Woźniak w kategorii wagowej do 58kg

Dzięki znakomitym występom i ciężkim treningom nasz zawodnik Mateusz Stachurka również pojedzie za zawody Pucharu Polski na tzw. „wilczy bilet”.

Grupa Champion Chojnów znakomicie reprezentuje nasze miasto nie tylko na arenie krajowej, ale także międzynarodowej. W przyszłym miesiącu chojnowscy bokserzy wybierają się na zawody międzynarodowe do Kalingradu. Cała impreza odbędzie się 17/11/2011.

W ostatnim czasie trener kadry Dolnego Śląska pan Mieczysław Masier wypowiadał się na temat zawodników Champion Chojnów w samych superlatywach : cyt. „ …budującym jest to, że powstała fajna i ciekawa sekcja bokserska… widać tutaj znakomitą pracę trenera, …grupa rozwija się w dobrym kierunku… , Champion Chojnów jest doskonałym przykładem na to, że sport jest także formą wychowania a nie tylko zawodami, treningami”.

Jako trener chojnowskiej sekcji bokserskiej pragnę przypomnieć, że jesteśmy wspierani przez firmę Wojcieszowianka oraz Starostwo Powiatowe w Legnicy.


Comments

Gratulacje dla chłopaków z Chojnowa.
Nie rozumiem dlaczego Wasz burmistrz jest tak zimny i nie wspomaga zawodników i trenera, którzy tak ciężko pracują i promują miasto Chojnów.
Powodzenia.
Janusz.
report comment
Nie jestem znawcą tego co się dzieje w chojnowskim sporcie ale słyszałem, że burmistrz nie jest taki zły i daje kasę. Może nie znam szczegółów.
A chłopakom faktycznie należą się gratulacje.
report comment
Gorgol80 to chyba masz złe informacje o tym co się dzieje. Burmistrz miasta Chojnów nie daje klubowi Champion Chojnów żadnych pieniędzy.
report comment
Gratulacje się należą, tym bardziej, że mamy sukcesy. W Chojnowie ogólnie cisza w innych dyscyplinach, szczególnie w piłce seniorów heh.
report comment
Brawo ! Znów kolejne osiągnięcia... Szkoda, że burmistrz nie wspomaga klubu.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.