Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

Autor admin
Data utworzenia: 29 grudzień 2014, 14:55 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

Dziś o godzinie 11.00 odbyło się uroczyste przekazanie radiowozu zakupionego dla Komisariatu Policji w Chojnowie. Zakup ten został sfinansowany przez Komendę Główną Policji, Gminę Miłkowice, Gminę Chojnów oraz Miasto Chojnów.

-Całkowity koszt radiowozu wynosił 72 tys. złotych. Od Gminy Miłkowice, Gminy Chojnów oraz Miasta Chojnowa otrzymaliśmy po 12 tysięcy złotych. Pozostałą część sfinansowała Komenda Główna Policji. Chojnowski Komisariat dysponuje obecnie pięcioma radiowozami, ten będzie szósty. Będzie on służył do patrolowania gminy Miłkowice, gminy Chojnów i oczywiście samego miasta Chojnów. Jest to typowy radiowóz prewencyjny. Chciałbym podziękować wszystkim za coroczne wsparcie. Dzięki sporemu zaangażowaniu wójtów, burmistrza możemy ciągle rozwijać się i iść z duchem czasu. Cieszymy się, że nasza współpraca idzie w dobrym kierunku - powiedział podinsp. Mariusz Szełemiej naczelnik logistyki Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Komisariat Policji w Chojnowie od dnia dzisiejszego dysponuje sześcioma radiowozami. Oznacza to większe możliwości patrolowania miasta i pobliskich gmin. W związku z tym, władze wyrażają nadzieję na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.Komentarze

Mam nadzieję że przed poświęceniem przez duchownego kościoła katolickiego samochód ten nie wyjedzie na drogi.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.