Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy klub Champion Chojnów Powiat Legnicki

Autor Champion Chojnów
Data utworzenia: 31 grudzień 2014, 16:50 Wszystkich komentarzy: 0


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy klub Champion Chojnów Powiat Legnicki

Klub Sportowy Champion Chojnów Powiat Legnicki pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Życzymy wszystkim mieszkańcom naszego miasta i gminy, naszym kibicom, wielu radosnych chwil, samych sukcesów zarówno tych zawodowych, jak i w życiu prywatnym oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Chcielibyśmy, aby kolejny okres naszej działalności był czasem jeszcze lepszym, który przyniesie kolejne sukcesy. Rok 2014 pokazał, że nasz klub nadal utrzymuje wysoką dyspozycję, a sami zawodnicy znani są w całym kraju.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrego serca za bezinteresowną pomoc. Pragniemy wyróżnić Starostwo Powiatowe w Legnicy, Urząd Gminy w Chojnowie za to, że nawet w tych najcięższych chwilach wspierali nas oraz Wspólnotę Żydowską za to, że wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowaliśmy wyciągnęła do nas pomocną dłoń. W szczególności dziękujemy firmie Feerum bez której nasz klub nie mógłby funkcjonować tak, jak do tej pory.


Rok 2014 mija, a my idziemy do przodu. Wiele pracy przed nami, w 2015 czeka nas sporo wymagających imprez sportowych jak Mistrzostwa Europy i Świata, Brandenburgia Cup czy Mistrzostwa Polski Seniorów.

Zatem jeszcze raz życzymy Państwu tego, co najlepsze w nowym nadchodzącym 2015 roku.

Tak minął obecny kończący się 2014 rok.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.