Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Robert Janowski w Galerii Piastów

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 25 luty 2015, 15:30 Wszystkich komentarzy: 0


Robert Janowski w Galerii Piastów

Już 7 marca od godziny 11:00 zapraszamy wszystkie panie do Galerii Piastów. Z okazji dnia kobiet na wszystkie panie czekają atrakcje, a także specjalnie przygotowane miasteczko medyczne pod patronatem Miedziowego Centrum Zdrowia. Finałem wydarzenia będzie koncert Roberta Janowskiego, znanego z programu „Jaka to melodia?”.

Miasteczko medyczne / bezpłatne badania lekarskie - wykonywane przez pracowników Przychodni Miedziowego Centrum Zdrowia na ul. Okrzei/ konsultacje / prelekcje / prezentacje. Dodatkowo: muzyka na żywo, konkursy z nagrodami, doradcy wizerunku, darmowy makijaż, porady specjalistów i wiele więcej.

Na wielki finał koncert ROBERTA JANOWSKIEGO wraz z zespołem.

Od 17 lat Robert Janowski prowadzi teleturniej muzyczny"Jaka To Melodia?", który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowości telewizyjną i laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia w tym Złotej Telekamery. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki.

Zapraszamy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.