Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

W niedzielę Czarni powalczą ze Stalą Chocianów.

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 luty 2015, 14:29 Wszystkich komentarzy: 0


W niedzielę Czarni powalczą ze Stalą Chocianów.

W niedzielę, kolejny ważny sprawdzian przed drużyną Czarnych Rokitki. Niepokonana do tej pory w meczach kontrolnych grupa prowadzona przez Mirosława Dragana zmierzy się z ligowym rywalem – Stalą Chocianów. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe, w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00. Mamy nadzieję, że Czarni, po raz kolejny, pokażą swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim meczu ligowym szczęśliwie zremisowaliśmy ze Stalą, w niedzielę może być ciężko.

Dyspozycja ekipy z Rokitek zbliża się do optymalnej na rundę wiosenna. Krótka przerwa świąteczna, sporo zajęć sprawiły, że nasi piłkarze teraz górują nad swoimi rywalami. Mamy nadzieję, że ta dyspozycja utrzyma się jak najdłużej i w pierwszym spotkaniu wiosny zdobędziemy pewne trzy punkty. Władze Klubu z Rokitek nie wykluczają pozyskania nowych piłkarzy, wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

W niedzielnym sparingu nie zabraknie nikogo z dość szerokiej kadry Mirosława Dragana. Sam trener nadal podkreśla, że konkurencyjność na poszczególnych pozycjach mogłaby być większa. Taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny. O wszystkich zmianach, czy też transferach będziemy informować na bieżąco.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.