Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

W Starostwie już płacą kartą

Autor Starostwo Powiatowe
Data utworzenia: 27 luty 2015, 16:17 Wszystkich komentarzy: 1


W Starostwie już płacą kartą

Od wczoraj (26 bm.) w Starostwie Powiatowym w Legnicy można płacić „plastikowymi pieniędzmi”. Owa techniczna nowinka na klientach urzędu robi wrażenie. Kiedy pierwsza osoba chciała skorzystać z tego udogodnienia, terminal bezdusznie wskazał na... brak środków. Wtedy zdeterminowany interesant pożyczył kartę od kolegi.

Nowe rozwiązanie w Wydziale Komunikacji i Dróg robi prawdziwą furorę. Już pierwszego dnia kartą zapłaciło ponad 20 osób. Co ciekawe, były to nie tylko osoby młode, ale i starsze. Wiele z nich o takiej możliwości słyszało już wcześniej, tym chętniej – jako pierwsi – korzystali z nowinki. Dwa złote, które doliczane są jako koszt usługi do każdej płatności, dla nikogo nie stanowiło bariery.

Wydział wyposażono w cztery terminale płatnicze. Dotychczas opłat można było dokonać w kasie lub przelewem. Płatność w kasie wiązała się jednak z koniecznością przemieszczenia się z pierwszego piętra, mieszczącego Wydział Komunikacji, na trzecie. Terminale, na czas ich użytkowania, bezpłatnie wypożyczyła Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Warto wspomnieć, że niebawem ruszą kolejne udogodnienia, w tym także elektroniczny system kolejkowy.


Komentarze

No i jak zwykle "Terminale, na czas ich użytkowania, bezpłatnie wypożyczyła Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych." a urząd musiał coś urwać od interesanta tak czy inaczej. Banda i nic więcej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.