Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kamil Mroczkowski otrzymał stypendium sportowe od Urzędu Marszałkowskiego!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 28 luty 2015, 12:16 Wszystkich komentarzy: 0


Kamil Mroczkowski otrzymał stypendium sportowe od Urzędu Marszałkowskiego!

Po ostatnim sukcesie Kamila zrobiło się dosyć głośno o naszym klubie w całej Polsce. Do tej pory, w historii naszego boksu nie zdarzyło się jeszcze, żeby Polak pokonał światową jedynkę. Mój zawodnik – Kamil doskonale zrealizował plan treningowy i osiągnął olbrzymi sukces. Jako klub działamy prężnie, ciągle się rozwijamy. Współpracujemy z wieloma innymi klubami, trenerami, lekarzami. Wszystko to w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Dodatkowo, w chwili obecnej przebywamy w Opolu, gdzie odbywają się Mistrzostwa Dolnego Śląska. Wczoraj Łukasz Niemczyk, w swojej pierwszej walce, bezapelacyjne wygrał na punkty ze swoim rywalem. Liczę tutaj na kolejny dobry wynik.

Wyczyn Kamila szybko został doceniony przez Urząd Marszałkowski, który nagrodził mojego zawodnika rocznym stypendium sportowym. Jest to wspaniały gest z ich strony, na pewno będzie to dodatkowa motywacja do dalszych, ciężkich treningów.


Biorąc, pod uwagę powyższe pytam się, gdzie w tym momencie jest nasz burmistrz, sportowiec. Cała moja praca skierowana jest ku młodzieży, robię to charytatywnie. Proszę zatem nie przekładać tego, co jest między nami na młodzież, która nie jest niczemu winna, a na tym cierpi. Dodam, że do tej pory jeszcze nie otrzymaliśmy dotacji z Urzędu Miasta, a złożyliśmy wszelkie dokumenty na czas. Ja nie żyję z tych funduszy, wykorzystujemy je na dojazdy na zawody, stroje czy rękawice. Gdyby nie firma Feerum nie byłoby nas w Szczecinie podczas Turnieju Ziem Nadbałtyckich. Nie byłoby tego wielkiego sukcesu.

Ciekawostką jest również fakt, że tuż po zwycięstwie, już dwukrotnie kontaktował się ze mną promotor Andrzej Wasilewski. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej osoby. Widać jednak, że w Chojnowie mamy lepszych specjalistów od boksu.

Nasz Klub założyło 18 osób oraz 20 zawodników. W ubiegłym roku na cele charytatywne zebraliśmy przeszło 30 tysięcy złotych. Na zawodach osiągamy znaczące sukcesy, jednak nikt z obecnych władz miasta nie potrafi tego docenić, pomimo, że na wszystkich imprezach sportowych wyczytują nas jako Champion Chojnów.


Pozdrawiam,

Arkadiusz Lewandowski.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.