Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 09 November 2011, 10:05 All comments: 0


Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

Dzień 8 listopada 2011 roku dla wszystkich pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie zostanie w pamięci na długi czas. Właśnie wtedy stali się pełnoprawnymi uczniami – zostali pasowani na uczniów.

W sali widowiskowej chojnowskiego MOKSiR, gdzie odbywała się uroczystość, zgromadziło się wiele osób, głównie nauczycieli i rodziców pierwszaków. Przybyli tam by uczestniczyć wraz ze swoimi dziećmi i uczniami w bardzo ważnych dla nich chwilach. Najpierw mogli oglądnąć część artystyczną przygotowaną przez uczniów szkoły. Tuż po nadszedł najważniejszy moment, pasowanie. Na twarzach uczniów dostrzec można było wzruszenie, powagę, ale również lekki niepokój. Gdy jednak Pan Dyrektor Mariusz Szklarz i Pani Wicedyrektor Grażyna Klucznik wzięli w dłonie wielkie ołówki służące do pasowania, na twarzach uczniów pozostała tylko radość i duma. Tym oto sposobem stali się prawdziwymi uczniami! Oklasków na w pełni wypełnionej widowni nie było końca. Dodatkowo wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali obdarowani prezentami przygotowanymi przez sponsorów.


Pochwalić należy postawę pierwszoklasistów – mimo sporego stresu cudownie recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Galę dodatkowo uświetniły występy szkolnych zespołów -akrobatycznego Piramida, wokalnego Synkopa oraz teatralnego Aja.Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom i życzymy sukcesów w nauce!Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.