Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pierwszy dzień "chojnowskich" Mistrzostw Dolnego Śląska za nami (video)

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 marzec 2015, 12:00 Wszystkich komentarzy: 0


Pierwszy dzień "chojnowskich" Mistrzostw Dolnego Śląska za nami (video)

Pierwszy dzień "chojnowskich" Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie za nami. Po wielu godzinach ciężkiej pracy przy rozkładaniu ringu oraz przygotowywaniu hali Powiatowego Zespołu Szkół, Klub Champion Chojnów Powiat Legnicki był gotowy na przyjęcie ekip bokserskich z całego województwa.

Tuż po godzinie 9:00 w Chojnowie pojawili się pierwsi pięściarze oraz szkoleniowcy. Od 9:30 rozpoczęły się ważenia oraz badania techniczne. Kilka chwil później przyjezdne kluby zostały zakwaterowane po czym zjawiły się na konferencji technicznej podczas której m.in rozlosowano pierwsze pary, które pojawiły się jeszcze wczoraj w ringu.

Godzina 16:00 była momentem na który wielu kibiców czekało najbardziej. W ringu pojawili się pierwsi bokserzy. Młodzi adepci tej dyscypliny sportowej walczyli o eliminację do półfinałów, które podzielone zostały na dwa etapy. Pomiędzy tą częścią rywalizacji odbędzie się oficjalne otwarcie całych zawodów, które zaplanowano na godzinę 15:45. O tej porze nastąpi prezentacja klubów. Dzień dzisiejszy wyłoni tych, którzy w niedzielę walczyć będą o tytuły mistrzowskie i jednocześnie promocję do Mistrzostw Polski.

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję zobaczyć w ringu Kacpra Harkawego, który bez najmniejszych problemów poradził sobie ze swoim rywalem, tym samym awansując o krok dalej.

Wielu fanów boksu liczyło na to, że w ringu zobaczymy Kamila Mroczkowskiego o którym zrobiło się głośno w świecie boksu w ostatnim czasie. Niestety nie udało się w naszym województwie znaleźć śmiałka, który miałby na tyle odwagi, aby powalczyć z naszym championem. Kamil zatem z automatu jest już wytypowany na Mistrzostwa Polski.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.