Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Harkawy Mistrzem Dolnego Śląska w boksie.

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 marzec 2015, 18:03 Wszystkich komentarzy: 1


Harkawy Mistrzem Dolnego Śląska w boksie.

Dziś rozpoczął się drugi dzień rywalizacji najlepszych bokserów naszego województwa. Do Chojnowa zawitało 18 klubów łącznie wystartowało ponad 80 zawodników. Wczoraj, jak już wspomnieliśmy na łamach portalu Kacper Harkawy wywalczył eliminację do finałów Mistrzostw Dolnego Śląska. Dziś kilka minut po godzinie 16 nasz reprezentant pojawił się w ringu, aby stoczyć pojedynek o tytuł mistrzowski.

Rywalem Kacpra był reprezentant klubu Boks Polonia Świdnica – Mateusz Lewandowski. Walka została zaplanowana na trzy rundy i tyle też potrwała. Sam pojedynek był wyrównany, Kacprowi brakowało szybkości i świeżości w ringu. Każda część tej rywalizacji była w miarę wyrównana. Sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo na punkty naszego reprezentanta – Kacpra Harkawego. Trener Lewandowski nie krył swojego niezadowolenia z postawy Harkawego w tym pojedynku. Kacper nie słuchał moich poleceń. Brakowało mu szybkości i precyzji w wykończeniu poszczególnych kombinacji ciosów – podkreślił chojnowski szkoleniowiec Arkadiusz Lewandowski.

Sam zawodnik po pojedynku nie był do końca zadowolony ze swojej postawy. - W tych zawodach nie miałem zbyt wymagających przeciwników. Niestety na dzień dzisiejszy jestem w takim etapie przygotowań treningowych, że dopiero zaczynam "łapać" formę. Mam nadzieję, ze do Mistrzostw Polski zdążę się przygotować optymalnie. W finale boksowałem bardzo chaotycznie. Dziś zabrakło trochę techniki. Cieszę się, że pomimo tego, że moja forma dopiero nadejdzie udało mi się uzyskać promocję do zbliżających się Mistrzostw Polski – podkreślił Kacper Harkawy.

Dzisiejszy dzień został zatem zaliczony na medal i to złoty. Cieszy fakt, że nasz młody pięściarz zdołał wygrać wszystkie swoje walki i uzyskać tytuł Mistrza Dolnego Śląska.

Kilka chwil po samym pojedynku z rąk Daniela Janusza – prezesa firmy Feerum, głównego sponsora zawodów, otrzymał złoty medal, który dołączy do swojej obecnej kolekcji.

Serdecznie gratulujemy!Komentarze

Każdy z nas ma tylu samo przyjaciół,co wrogów.Co by nie powiedzieć,to trener Lewandowski wykonuje kawał dobrej pracy.To nie tylko trener,lecz organizator,szef,prężnie działającego klubu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.