Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

PWSZ otworzy swoje Drzwi dla uczniów !

Autor PWSZ Legnica
Data utworzenia: 17 marzec 2015, 14:00 Wszystkich komentarzy: 0


PWSZ otworzy swoje Drzwi dla uczniów !

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 31 marca bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2015/2016 w godzinach od 9 do 14.

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2015 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także otrzymać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2015/2016.

Odwiedzający w tym dniu Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić kampus Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W ramach „wycieczki” przyszli studenci będą mogli zobaczyć między innymi sale dydaktyczne w budynku A, siłownię, salę do fitness, sale informatyczne oraz czytelnię internetową. Potem przejdą do budynku D – Ośrodka Projektów i Edukacji, w którym znajdują się między innymi specjalistyczne pracownie i laboratoria: biochemii, mikrobiologii, eko-pracownia, pracownia techniki mikroprocesowej, pracownia elektroniki i miernictwa oraz pracownia odnawialnych źródeł energii. Następnie zaprezentowany zostanie budynek C, w którym młodzież odwiedzi bibliotekę uczelnianą, czytelnie naukową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa.

Większe zorganizowane grupy, które będą chciały zwiedzić Uczelnię prosimy o kontakt pod numerem telefonu 76 723 23 43 lub pisząc na adres e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

Z poważaniem

mgr Mirosław Szczypiorski

Rzecznik Prasowy
PWSZ im. Witelona w Legnicy

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.