Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Otwarcie systemu kolejkowego w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy

Autor Starostwo Powiatowe
Data utworzenia: 28 kwiecień 2015, 11:20 Wszystkich komentarzy: 0


Otwarcie systemu kolejkowego w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy

Od wczoraj, tj. 27 kwietnia, w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy załatwianie spraw odbywa się przy pomocy tzw. „ biletowego systemu kolejkowego”. Czas oczekiwania osób zainteresowanych załatwianiem spraw związanych z wydawaniem prawa jazdy, rejestracją bądź wyrejestrowaniem pojazdu reguluje bardziej płynny system biletowy.

Z biletomatu zamieszczonego w poczekali pobiera się, w zależności od rodzaju załatwianej sprawy, odpowiedni bilet z numerem, zajmuje miejsce w poczekalni i oczekuje na głosowe poproszenie wejścia do określonego numeru pokoju celem załatwienia swojej sprawy.

Otwarcia nowej poczekalni i uruchomienia obsługi interesantów za pomocą nowej aplikacji systemu kolejkowego dokonali wicestarosta Aleksander Kostuń, etatowy członek zarządu powiatu Kazimierz Burtny, sekretarz powiatu Stanisław Warchoł oraz zastępca dyrektora Wydziału Komunikacji i Dróg Jerzy Filip wraz ze Zbigniewem Fassą pierwszym klientem korzystającym z nowych udogodnień.

– Z sytemu kolejkowego korzystałem już w innych instytucjach i uważam, że usprawnia to oczekiwanie na swoją kolejkę- podkreśla pan Zbigniew.

Niebawem na stronie internetowej powiatu legnickiego zostanie uruchomiona kolejna część nowego systemu- aplikacja, dzięki której w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy możliwa będzie rezerwacja terminu wizyt przez Internet, ustalając swoją wizytę na konkretną godzinę.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.