Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dni otwarte w punkcie przedszkolnym w Goliszowie.

Autor Kamila Luszniewska
Data utworzenia: 30 kwiecień 2015, 12:20 Wszystkich komentarzy: 2


Dni otwarte w punkcie przedszkolnym w Goliszowie.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Chojnów bardzo serdecznie zapraszamy na dni otwarte w Punkcie Przedszkolnym w Goliszowie, które odbędą się dnia 07.05.2015 r. od godziny 15:00 do 17:00. Informujmy również, iż nadal prowadzimy nabór do naszego Punktu Przedszkolnego.

Zapraszamy również do oglądania naszej strony internetowej www.goliszow.pl . Na stronie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat naszej placówki, a także zobaczycie Drodzy Państwo jakie atrakcyjne zajęcia prowadzimy, oraz jacy ciekawi goście odwiedzają nasze przedszkole.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY.


Dzień ziemi, sadzenie kwiatków w grupie najmłodszej.


Dzień ziemi odwiedziny Pana Wojciecha z leśniczówki w Jaroszówce oraz Pana Radosława z Urzędu Gminy Chojnów


Etnowarsztaty z Panem Robertem


Warsztaty z glinolepienia


Pierwszy dzień wiosny

Komentarze

W minionym roku moje dziecko nie otrzymało miejsca w przedszkolu w Chojnowie. Pierwsza reakcja - rozczarowanie i złość, a potem decyzja o zapisaniu dziecka do Przedszkola w Goliszowie. W tym roku nawet nie skladaliśmy wniosku o przedszkole w Chojnowie, bo opieka, nauka, rozwój i zabawa w przedszkolu w Goliszowie jest na takim poziomie, a dziecko tak zadowolone, że nie ma dla nas innego przedszkola..... Szczerze polecam innym Rodzicom i dzieciom. Jako jedyny mankament Przedszkola można wskazać odległość... ale wobec innych atutów i możliwości współpracy w tym zakresie z innymi Rodzicami ta okoliczność jest mniejszą przeszkodą niż się początkowo wydaje - wiem to z doświadczenia.
zgłoś komentarz
W Chojnowie nie ma miejsca?Jest dla znajomych,dzieci radnych i ich bliskich.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.