Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Udział UKK Oriens w Małych Grodach Piastowskich

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 maj 2015, 14:00 Wszystkich komentarzy: 0


Udział UKK Oriens w Małych Grodach Piastowskich

09 maja w Legnicy, tuż przed wyścigiem Grodów Piastowskich, obyła się impreza sportowa dla młodszych kolarzy – Małe Grody Piastowskie. Organizatorem tego wyścigu był Dolnośląski Związek Kolarski. Współzawodnictwo odbyło się na trasie 50. Jubileuszowego Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakiem Grodów Piastowskich, na rundach w centrum miasta Legnicy. Nie obeszło się bez chojnowskiego akcentu, jakim był udział kolarzy UKK Oriens.

Małe Grody Piastowskie są wyścigiem ulicznym rozgrywanym w centrum Legnicy ze startem i metą na ulicy Fryderyka Skarbka na wysokości Placu Słowiańskiego i przejścia podziemnego. Wyścig został rozegrany w klasyfikacji indywidualnej na pętli o długości 7500 m. Młodziczki rywalizowały na jednym okrążeniu, młodzicy natomiast mieli do pokonania 15 kilometrów, czyli dwie pełne pętle. Wyścig ten był punktowany do Challenge DZKol Wrocław. Pierwsi zawodnicy zameldowali się na starcie o godzinie 11:30.

UKK Oriens wystawił do rywalizacji czworo zawodników: Gracjana Fuławkę, Szymona Musiał, Hanna Konarzewska i Anita Małek. Nasi zawodnicy osiągali następujące rezultaty:

Młodziczki:

VI – Hanna Konarzewska

VIII – Anita Małek

Młodzicy:

XI – Gracjan Fuławka

XIII – Szymon MusiałKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform