Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Chojnowianka Chojnów powalczy z AKS`em Strzegom w Świebodzicach

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 maj 2015, 07:31 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianka Chojnów powalczy z AKS`em Strzegom w Świebodzicach

W 26. kolejce IV ligi dolnośląskiej KS Chojnowianka zmierzy się z czternastym w w tabeli AKS`em Strzegom. Ostatnie spotkania w wykonaniu biało niebieskich nie wróżą niczego dobrego. Mamy jednak nadzieję, że trener Chrzanowski w końcu tak ułoży piłkarzy na murawie, że gra zacznie się "kleić". Ostatnia w lidze Chojnowianka z dorobkiem zaledwie 7 punktów nie pokazała w tej rundzie niczego szczególnego, choć zdarzały się przebłyski formy naszych piłkarzy, chociażby w spotkaniu z Orkanem Szczedrzykowice.

Niestety wąska kadra, wielu juniorów w składzie nie są dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami. Nowopozyskani zawodnicy nie spełniają swojej roli jak należy. Na murawie widoczne są braki w treningach, na których widzimy zaledwie kilku adeptów futbolu, którym zależy na dobru klubu.

Sytuacja w lidze jest dramatyczna. Spadek jest niemalże pewny. Najważniejsze, aby nasi piłkarze osiągali dobre wyniki, co na pewno przełoży się na zmianę atmosfery panującej wśród piłkarzy. Porażki nie budują mocnej ekipy piłkarskiej. Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na murawie w Świebodzicach. Ekipa gospodarzy zebrała do tej pory 24 punkty osiągając 6 zwycięstw i remisów oraz 12 porażek.

Naszym piłkarzom życzymy powodzenia!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform