Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Chojnowianka nie dała rady ekipie ze Strzegomia. AKS górą.

Autor Maciek
Data utworzenia: 19 maj 2015, 09:17 Wszystkich komentarzy: 4


Chojnowianka nie dała rady ekipie ze Strzegomia. AKS górą.

Niedzieli nie zaliczą do udanej piłkarze naszego Klubu Sportowego. Niestety przegraliśmy kolejne spotkanie. Rywal nie był wymagający. AKS Strzegom w rundzie wiosennej nie odniósł ani jednego zwycięstwa. Podobnie biało niebiescy. Spotkanie zatem było walką o komplet punktów. Nasi piłkarze do tej pory spisywali się fatalnie. Nie jest to może wina samego szkoleniowca, który ma do dyspozycji zaledwie kilku piłkarzy, którzy powinny zaliczyć występ w IV lidze. Niestety juniorami ciężko jest zwyciężać zarówno z klasowymi, jak i tymi słabszymi ekipami piłkarskimi.

Pomimo dobrych chęci, sporego zaangażowania na murawie biało niebiescy w pierwszej części spotkania przegrywali 1:0. Gra nie wyglądała źle. Brakuje nam jednak obycia na boisku, a także kilku zawodników, którzy nadali by kolorytu grze. Chojnowianka miała swoje szanse, choć strzegomski AKS miał ich więcej. Wynik spotkania otworzył Traczykowski.

Druga część gry niczym nie odbiegała od pierwszej. Gospodarze, pomimo gry w Swiebodzicach, czuli się jak u siebie w domu. Liczna grupa kibiców ze Strzegomia wspierała swoich zawodników. W tej części spotkania uwidoczniła się przewaga AKS`u, który do jednej bramki strzelonej w pierwszej części, dołożył kolejne dwie. Na listę strzelców wpisał się Swerczyński, który tym samym ustalił wynik na 3:0.

Niedzielna rywalizacja była kolejną porażką naszej ekipy. Na utrzymanie w IV lidze nie mamy już najmniejszych szans. Wszystkie mecze będą prawdopodobnie przygotowaniem do zmagań w klasie okręgowej, w której Chojnowianka rywalizować będzie już jesienią. Liczymy jednak, że pomimo licznych porażek uda nam się jeszcze sprawić niespodziankę w obecnej klasie rozgrywkowej.

 


Komentarze

Gdzie jest Chrystian?opuścił drużynę.przecież kara 8 meczów za boiskowe chamstwo przeminęła?Panie burmistrzu nie ma sponsora,nie ma syna?Za niesportowe zachowani pańskiego syna klub zapłacił karę do DZPN.Sprowadzenie Chrystiana do klubu to jedno wielkie nieszczęście dla naszego klubu.W klubie byli lepsi i gorsi,a to spowodowało ,że sporej części piłkarzy odeszły chęci do gry.
zgłoś komentarz
Kolejna sromotna porażka ,a Pan "trener" nadal pracuje i kasę bierze to jest tylko możliwe w tym kubie i przy tej Pani Prezes
zgłoś komentarz
1900zł za miesiac pracy,za miesiac porazek.Takim menadzerem jest p.członka.Na końcu i tak zwolni trenera chyba 20 juz,który nie nadaje się.Tak pracuje p.Członka a nadzoruje ją burmistrz.Marnotrastwo.
zgłoś komentarz
Chojnowianka to nie parasol
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.