Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Dramat Chojnowianki trwa. Biało niebiescy nie wyszli na II połowę meczu.

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 maj 2015, 20:57 Wszystkich komentarzy: 17


Dramat Chojnowianki trwa. Biało niebiescy nie wyszli na II połowę meczu.

W dniu dzisiejszym Chojnowianka Chojnów kontynuowała zmagania w IV lidze dolnośląskiej. W meczu wyjazdowym walczyliśmy z GKS`em Kobierzyce, który okupuje połowę tabeli. Wydawałoby się, że nasz zespół pomimo ostatnich porażek dziś będzie miał szanse odbudować swoje morale. Nic bardziej mylnego. Już w pierwszej części spotkania gospodarze skutecznie zniechęcili biało niebieskich do dalszej gry.

Tego jeszcze w tym sezonie nie było – Chojnowianka nie wyszła na drugą połowę meczu. Nasi piłkarze zrezygnowali z gry. Przy stanie 8:0 w ciągu pierwszych 45 minut nie było sensu kontynuowania tej męczarni. Fatalna atmosfera, brak podstawowych piłkarzy, braki treningowe doprowadziły do dramatycznej sytuacji ekipy seniorów. Trener Chrzanowski nie jest w stanie odpowiednio zmotywować piłkarzy do gry.

Wiele zmian personalnych, nowi piłkarze, brak zgrania zawodników doprowadził do takiego, a nie innego stanu rzeczy. Spadek do klasy okręgowej jest niemalże pewny. Liczyliśmy jednak na to, że nasza ekipa pokaże w tej rundzie, że nie wszystko stracone. Sytuacja wygląda jednak zupenie inaczej. "Słabeusze" aplikują nam po kilka bramek w jednej połowie, zdobywając tym samym łatwe punkty. Chojnowianka w tej części sezonu stała się "chłopcem do bicia".

Jak potoczą się kolejne spotkania? Tego nie wiemy. Liczymy jednak, że uda się jeszcze zmotywować zespół do gry na jego normalnym dobrym poziomie.Komentarze

Waldek Michowski rozpuścił piłkarzy i nie przychodzą na mecze.Gramy dla kiera a nie dla Chojnowianki.Kiero do dymisji,a może ty nie jestes winny tylko P.Członka?
zgłoś komentarz
Głosujemy na Członkę w czerwcu piłkarze no i oczywiście Waldka(on jest nic niewinny he)
zgłoś komentarz
Hejka,

Burmistrz powinien im wybudować jeszcze jeden stadion to może zaczną grać. Żenada i pomyłka. Powinno się rozwiązać to nieporozumienie zwane Chojnowianką a pieniądze przeznaczyć dla tych co mają osiągnięcia w sporcie i z duma reprezentują nasze miasto. Kolarze i bokserzy. Nigdzie w konstytucji nie jest napisane że miasto ma utrzymywać drużynę piłkarską, chciałem napisać psełdopiłkarską.
zgłoś komentarz
Chrystian Serkies nie przyszedł na mecz?To może jakąś zrzutkę należałoby zrobić i by zagrał?
zgłoś komentarz
Na murawie głównej przez lata wszyscy mogli grać tylko nie nasi chłopcy.Wywożono ich do budziwojowa,białej ,potem zawodnicy nie mieli ochoty grać w piłkę i odchodzili na wioski.Jak przyszedl sponsor,to burmistrz syna sprowadzil po 10 latach nieobecnosci w klubie.Zaczely sie podzialy.Sponsora zabraklo Chrystiana nie ma.Burmistrz ten klub zniszczył swoimi działaniami.Janek nie jest chojnowianinem,on pochodzi z patoki.Janek kibicował chojnowiance tylko wtedy jak bral z klubu pieniadze jako trener.Jak przestal byc trenerem,to wróg nr 1 klubu.Przeciez burmistrz to główny sponsor klubu.Bez niego klub przestaje istniec.Gdyby Serkies był kibicem tego klubu,to czy On tak by wygladał?
zgłoś komentarz
Ta druzyna nie spadnie z l.okregowej.Nie ma komu grac,nie ma juniorow,nie ma kasy na zakup pilkarzy.kto moze to niech bierze przyklad z Chrystiana i w długa po sezonie.
zgłoś komentarz
A może tak napisać brawo chłopaki za to , że pojechaliscie i uratowaliscie honor Chojnowianki. Jg24 napisało jak to kibicie z Kobierzyc bili brawa i gratulowali za to ze mieli chęci i odwagę aby przyjechać. Uratowali klub żeby nie płacił kary za walkower
zgłoś komentarz
Tak to właśnie jest jak nie ma juniorów. Junior Starszy rozwiązali pouciekali do Rokitek do innych wiosek bo wstyd był wszędzie i nie chcieli grać w tym klubie jak się słyszy właśnie takie coś. Jak junior trenował z seniorem to te gwiazdy" pseudogwiazdy krzyczeli na młodszych chłopaków a teraz napewno by jeździli na te wyjazdy nie po 7 osó ale po 11 . pozdrawiam WALDKA. WALDEK ODEJDŹ Z KLUBU BO GÓWNO ROBISZ WSTYD
zgłoś komentarz
Waldek ! Juniorów rozpuściłeś też. BRAWO, GRATULACJE DLA CIEBIE.
zgłoś komentarz
Cucrcl.......
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.