Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Powiatowe wiosenne biegi przełajowe za nami. (video)

Autor Grażyna Jóźwik
Data utworzenia: 26 maj 2015, 14:06 Wszystkich komentarzy: 0


Powiatowe wiosenne biegi przełajowe za nami. (video)

W Chojnowie w dniu 22.05.2015 r. odbyły się Powiatowe Wiosenne Biegi Przełajowe, z udziałem : 173 zawodników i zawodniczek z 7 szkół podstawowych : Szkoły Podstawowej w Kościelcu, Szkoły Podstawowej w Kunicach, Szkoły Podstawowej w Miłkowicach , Szkoły Podstawowej w Bieniowicach , Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie , Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie i Szkoły Podstawowej w Rosochatej orazz 2 gimnazjów : Gimnazjum w Spalonej i Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, 9 opiekunów, 15 organizatorów.


ORGANIZATORZY:

- Powiat Legnicki

- Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Legnicy,

- Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie

Sędzia Główny zawodów : Maciej Cieśla.

Uroczystego otwarcia biegów dokonał Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies.

WYNIKI :

- 400 m dziewczęta kl III SP - (startowało 16 )

1. Karolina Wojsiat - SP nr 4 Chojnów - 10 pkt

2. Karolina Kudaj - SP Miłkowice - 9 pkt

3. Eliza Laskowska - SP nr 4 Chojnów - 8 pkt

4. Natalia Kostyszak - SP Bieniowice - 7 pkt

5 Natalia Szymańska - SP Miłkowice - 6 pkt

6. Julia Wójcik - SP Miłkowice - 5 pkt


- 500 m chłopcy kl III SP - (startowało 18)

1. Bartłomiej Serkies - SP nr 4 Chojnów -10 pkt

2. Szymon Szczepanowski - SP nr 4 Chojnów - 9 pkt

3. Paweł Łabiński - SP Kunice - 8 pkt

4 . Igor Święch - SP Rosochata - 7 pkt

5. Kacper Babiński - SP Bieniowice - 6 pkt

6. Łukasz Karczmarski - SP Kościelec - 5 pkt


- 500 m dziewczęta kl IV - ( startowało 18 )

1. Oliwia Sypień - SP 4 Chojnów - 10 pkt

2 Anastazja Grochowska - SP Rosochata - 9 pkt

3. Nikola Dziechciarz - SP Kościelec - 8 pkt

4. Sara Kułacz - SP nr 3 Chojnów - 7 pkt

5 Wiktoria Piskorowska - SP Kościelec - 6 pkt

6. Marcelina Wiśniewska - SP nr 3 Chojnów - 5 pkt


- 600 m chłopcy kl IV - (startowało 18 )

1. Jakub Zięba - SP Kunice - 10 pkt

2 Patryk Gała - SP Kunice - 9 pkt

3. Jakub Gacia - SP Rosochata - 8 pkt

4 . Krystian Sobieraj - SP nr 4 Chojnów - 7 pkt

5 Bartłomiej Kałas - SP nr 4 Chojnów - 6 pkt 6 Michał Czaiński - SP Kościelec - 5 pkt


- 600 m chłopcy kl V – (startowało 19 )

1 Janusz Michał - SP nr 4 Chojnów - 10 pkt

2 Dominik Wierzbicki - SP nr 3 Chojnów - 9 pkt

3 Filip Banaś - SP Rosochata - 8 pkt

4 Kamil Rutkowski - SP Bieniowice - 7 pkt

5 Dawid Jamrozik - SP Kunice - 6 pkt

6 Maciej Wengrzyn - SP nr 4 Chojnów - 5 pkt


- 600 m dziewczęta kl V (startowało 19 )

1 Weronika Wysoczańska - SP Miłkowice - 10 pkt

2 Paula Bełza - SP Miłkowice - 9 pkt

3. Nikola Węglewska - SP Miłkowice - 8 pkt

4. Milena Duda - SP Kunice - 7 pkt

5. Magdalena Kiszka - SP Kościelec - 6 pkt

6. Patrycja Frąckowska - SP nr 4 Chojnów - 5 pkt


- 800 m chłopcy kl VI ( startowało 17 )

1. Dawid Urynek - SP nr 4 Chojnów - 10 pkt

2. Michał Borek - SP Miłkowice - 9 pkt

3. Tomasz Krynicki - SP Miłkowice - 8 pkt

4. Sylwester Kopyra - SP nr 4 Chojnów - 7 pkt

5 Kamil Bułaś - SP Bieniowice - 6 pkt

6 Kewin Zarzycki - SP nr 4 Chojnów - 5 pkt


- 600 m dziewczęta kl VI ( startowało 18)

1. Julia Matyszczak - SP Miłkowice - 10 pkt

2. Sabina Olszowska - SP Bieniowice - 9 pkt

3. Agnieszka Miłuch - SP nr 4 Chojnów - 8 pkt

4. Wiktoria Jaremko - SP Miłkowice - 7 pkt

5 Natalia Kuta - SP nr 4 Chojnów - 6 pkt

6 Ilona Żbikowska - SP Miłkowice - 5 pkt


- 1000 m chłopcy I kl gimnazjum

1. Piotr Nidbała - Gimnazjum Spalona - 10 pkt

2 . Zygmunt Naspiński - Gimnazjum Spalona - 9 pkt

3. Kamil Czepiel - Gimnazjum Spalona - 8 pkt

4. Adrian Szczerbiak - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 7 pkt

5 Krystian Mendel - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 6 pkt

6 Tomasz Kosiński - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 5 pkt


- 800 m dziewczęta I kl gimnazjum

1 Justyna Dydyk - Gimnazjum nr 1 Chojnów -10 pkt

2 Klaudia Danielewska- Gimnazjum Spalona - 9 pkt

3. Kamila Kluga - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 8 pkt

4. Natalia Cieślak - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 7 pkt

5. Wiktoria Poliwka - Gimnazjum Spalona - 6 pkt


- 1000 m chłopcy II kl gimnazjum

1. Damian Rybczyński - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 10 pkt

2. Karol Czekaj - Gimnazjum Spalona - 9 pkt

3 . Dariusz Michalewicz - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 8 pkt

4. Hubert Zdziech - Gimnazjum Spalona - 7 pkt 5 Łukasz Pleśniak - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 6 pkt

6. Jakub Mazgis - Gimnazjum Spalona - 5 pkt


- 800 m dziewczęta II kl gimnazjum

1. Natalia Bekacz - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 10 pkt

2. Małgorzata Czereśniowska - Gimnazjum nr 1 Chojnów -9 pkt

3. Laura Boho - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 8 pkt

4 Anna Szuszkiewicz - Gimnazjum Spalona - 7 pkt

5 Patrycja Chmielewska - Gimnazjum Spalona - 6 pkt


- 1200 m – chłopcy III kl gimnazjum

1. Patryk Porczak - Gimnazjum nr1 Chojnów - 10 pkt

2. Mateusz Grabarczyk - Gimnazjum Spalona - 9 pkt

3 Mateusz Kołbuc - Gimnazjum Spalona - 8 pkt

4 Jakub Borkowski - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 7 pkt

5 Piotr Romaniak - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 6 pkt


- 1000 m dziewczęta III kl gimnazjum

1 Stanisława Jansch - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 10 pkt

2 Paulina Sznajdrowicz - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt

3 Paulina Baran - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 8 pkt


PUNKTACJA SZKÓŁ :

1 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie :129 pkt

2 Szkoła Podstawowa w Miłkowicach : 101 pkt

3. Szkoła Podstawowa im.Ireny Kosmowskiej w Bieniowicach : 61 pkt

4. Szkoła Podstawowa im W. Stanisława Reymonta w Rosochatej :74 pkt

5 Szkoła Podstawowa w Kunicach : 43 pkt

6 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kościelcu : 36 pkt

7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Konopnickiej w Chojnowie : 30 pkt


PUNKTACJA GIMNAZJUM :

1. Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie : 144 pkt

2 Gimnazjum w Spalonej : 93 pkt


Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali medale i dyplomy .Zwycięzcy na poszczególnych dystansach otrzymali statuetki.

Szkoły podstawowe i gimnazja, które zajęły miejsca I-III w klasyfikacji zespołowej otrzymały puchary.

Wszyscy startujący w biegach otrzymali słodycze i napoje, ufundowane przez władze Miasta Chojnów i Gminy Chojnów.

Trofea wręczali: pani Stanisława Pakos -Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Legnickiego i zarazem Przewodnicząca Rady Powiatowej Z „LZS” w Legnicy ,Elżbieta Fałat -Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie, Honorata Tajchman-Rękoś -Sekretarz Gminy Chojnów, Jan Serkies -Burmistrz Miasta Chojnów i Kazimierz Burtny -Etatowy Członek Zarządu Powiatu Legnickiego.

Powiatowe Zrzeszenie „LZS” w Legnicy szczególne podziękowanie kieruje pod adresem pani Elżbiety Fałat - dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie i nauczycieli wychowania fizycznego za zaangażowanie i współpracę przy organizacji zawodów.

Projekt dofinansowany ze środków Powiatu Legnickiego i Fundacji Polska Miedź. Nagrody ufundowali również: Burmistrz Chojnowa- Jan Serkies oraz Wójt Gminy Chojnów- Andrzej Pyrz.

Protestów oraz nieszczęśliwych wypadków nie odnotowano .



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.