Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Zapraszamy na koncert chojnowskiego zespołu blues-rockowego Jawarajama Band

Autor admin
Data utworzenia: 27 maj 2015, 14:19 Wszystkich komentarzy: 6


Zapraszamy na koncert chojnowskiego zespołu blues-rockowego Jawarajama Band
Zapraszamy na koncert chojnowskiego zespołu blues-rockowego 30 maja o godz.19.30 do kawiarni Jubilatka.W repertuarze utwory zespołów Dżem, Deep Purple, Ten Years After, Tadeusza Nalepy, Stana Borysa, Karin Stanek, Kasy Chorych, Gary Moora, Joe Satrianiego. Gościnnie wystąpi były gitarzysta i wokalista poprzedniego składu, Jarosław Kwaśniak.

Zespół Jawarajama powstał w październiku ub.roku na bazie formacji Faza Blues, z której pozostał klawiszowiec Kuba Matys i basista Jarek Hojdycz. Właśnie w październiku doszedł do zespołu były perkusista Rafał Wyciszkiewicz, który tym razem zadebiutował w roli wokalisty. Skład uzupełniają- na perkusji Waldemar Winkler i jaworski gitarzysta Marek Olszycki. Pierwszy mini koncert zespołu miał miejsce 9 marca w MBP podczas wernisażu zdjęć Rafała. Pełnowymiarowym występem zadebiutowali 9 maja na zlocie motocyklowym, Niestety deszczowa pogoda skutecznie odstraszyła widzów. Zespół liczy,że tym razem frekwencja będzie lepsza i serdecznie zaprasza.
Komentarze

ten spiewak to robienie sobie jaj z ludzi.slyszalem go pod kosciolem.reszta zespolu nie slyszy ze on jest gluchy.
zgłoś komentarz
Frekwencja 6 osób, jednak ludzie się znają.Tak niskiej nigdy tam niebyło.
zgłoś komentarz
Kowalik konfabulujesz.
zgłoś komentarz
jaki wokalista tylu chetnych.szesc sob to chyba desperaci.albo z musu.nie wypadało im nie przyjsc.koles zawodzi jak stara glucha baba.
zgłoś komentarz
Tak jak Twój przedmówca był na koncercie koło Gimnazjum,tak Ty byłeś w Jubilatce. Bo ja byłam i widziałam tam ponad 30 osób,co jak na debiut i biletowany koncert uważam za bardzo dobrą frekwencję.Ale nie ma to jak trollować.Szkoda,że nie zrobiłam zdjęcia publiczności, bo byś wyszedł na typowego trolla, którym jesteś,czytając twoje komentarze.
zgłoś komentarz
haha 6 osob zespol.kilka z obsługi.6 przyszlo.to i z 20 wyszlo.hahaha dawaj zdjecia.policzymy.i kto wyszedl na trolla.czarna inez :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform