Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

ORLIKI CZARNYCH ROKITKI REWALACYJNIE SPISALI SIĘ W MECZU REWANZOWYM Z AMICO LUBIN

Autor Czarni Rokitki
Data utworzenia: 29 maj 2015, 08:31 Wszystkich komentarzy: 0


ORLIKI CZARNYCH ROKITKI REWALACYJNIE SPISALI SIĘ W MECZU REWANZOWYM Z AMICO LUBIN

W środowe popołudnie (27.05) drużyna orlików Czarnych Rokitki (rocznik 2005/2006/2007) rozegrała rewanżowy mecz z dobrze nam znanym zespołem Amico Lubin. W meczu padło wiele bramek, a niektóre z nich były przedniej urody (gole Michała Krupy Łukasza Grysa i Mateusza Ewkowskiego). Spotkanie trwało 5x15 minut. Zakończyło się zwycięstwem Czarnych 11:5.

Wynik meczu odnotowujemy z kronikarskiego obowiązku, bo najważniejsza była dobra zabawa oraz to, że dzieci aktywnie mogły spędzić czas ucząc grać się w piłkę nożną. Licznie zgromadzeni kibice (rodzice) mogli zobaczyć wspaniałe akcje, po których padały piękne bramki.

Młodzi adepci futbolu rozegrali dopiero drugi mecz w swojej przygodzie z piłką. Trenerami drużyny są Piotr Seheniewicz oraz Bogdan Hołowiak.

Praca z dziećmi w klubie z Rokitek stoi na wysokim poziomie. Doskonałym dowodem na to są przede wszystkim wychowankowie, których można spotkać w Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica, czy Koronie Kielce. Poza tym sporo wychowanków gra obecnie w zespole seniorskim Czarnych.

Gratulujemy!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform