Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Międzynarodowe zawody WKKW w Budapeszcie z udziałem Sylwii Kupczyk i Artura Społowicza

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 maj 2015, 09:02 Wszystkich komentarzy: 0


Międzynarodowe zawody WKKW w Budapeszcie z udziałem Sylwii Kupczyk i Artura Społowicza

Kolejna trudna impreza sportowa przed reprezentantami KJ Jaroszówka. Tym razem nasi zawodnicy wybrali się na Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego do Budapeszt na Węgrzech. Sylwia Kupczyk wraz ze swoim szkoleniowcem, a także czynnym zawodnikiem – Arturem Społowiczem rywalizować będą poza granicami naszego kraju.

W dniu wczorajszym, po długich zmaganiach i przygotowaniach, nasi zawodnicy wyruszyli w trasę. Zawody, jak zwykle, będą stały na najwyższym poziomie. Artur Społowicz wystartuje w konkursie trzech gwiazdek. Start ten jest niezwykle ważny, gdyż jest on punktowany do kwalifikacji na Olimpiadę w Rio De Janeiro 2016. Sylwia natomiast wystartuje w konkursie dwóch długich gwiazdek (długie gwiazdki oznaczają dłuższy dystans i o wiele więcej przeszkód w krosie niż w konkursie krótkich gwiazdek).

Nasz młoda reprezentantka KJ Jaroszówka stanie jednocześnie przed szansą zdobycia kwalifikacji do startu w Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców, które będą miały miejsce w sierpniu b.r w Morawie koło Strzegomia.

Obu naszym reprezentantom życzymy powodzenia!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.