Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Za nami trzeci- ostatni dzień Olimpiady Lekkoatletycznej (video)

Autor admin
Data utworzenia: 29 maj 2015, 16:59 Wszystkich komentarzy: 0


Za nami trzeci- ostatni dzień Olimpiady Lekkoatletycznej (video)

Za nami trzeci- ostatni dzień Olimpiady Lekkoatletycznej. W dniu wczorajszym, do rywalizacji stanęli uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół. Uczestnicy spróbowali swoich sił w następujących konkurencjach: bieg na 100m, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg długi. Po zliczeniu wszystkich punktów, wyłoniono najlepszych lekkoatletów szkoły.

Do wspólnej zabawy, Powiatowy Zespół Szkół zaprosił również dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1. Maluchy wzięły udział w biegu na 60 m. Najlepsi otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy. Na wszystkich pozostałych, czekały słodkości.

Młodzi adepci lekkoatletyki dostarczyli wszystkim chyba największych emocji sportowych. Szczery uśmiech i chęć zwycięstwa była dobrym prognostykiem przed kolejną olimpiadą, która już za rok. Tuż po zakończeniu zmagań przedszkolaków organizatorzy powrócili do kontynuowania całej imprezy sportowej, której głównym celem było wyłonienie najlepszych z najlepszych.Zeszłoroczni zwycięzcy, pewni siebie, przystąpili do walki o złoto. Wśród dziewcząt nie zawiodła bezkonkurencyjna Martyna Duda. Chłopcy natomiast mieli nieco trudniejsze zadanie. Ubiegłoroczny sukces powtórzył, po ciężkiej przeprawie Kamil Balicki w biegu na 100m, Kamil Mroczkowski nie miał sobie równych w pchnięciu kulą. Paweł Bencal nie pozostawił nadziei swoim rywalom skacząc w dal 5,30m.

Ostatnim etapem rywalizacji było wybranie najlepszej lekkoatletki i najlepszego lekkoatlety Powiatowego Zespołu Szkół. Poszczególne konkurencje wyłoniły zwycięzców, którymi zostali:

Martyna Duda oraz Michał Pachura

Cała Olimpiada Lekkoatletyczna dostarczyła jej uczestnikom oraz zgromadzonym kibicom wielu pozytywnych emocji sportowych. Już dziś wielu wspomina wczorajsze sukcesy z uśmiechem na twarzy. Z roku na rok Powiatowy Zespół Szkół gości coraz to większą ilość uczestników. Jak będzie wyglądała III Olimpiada Lekkoatletyczna? Tego nie wiemy. Jedno jest pewne... do zobaczenia za rok!!!

Olimpiada Lekkoatletyczna w obiektywie PZS`u


fot. Dominika Kowalczuk

FOT. DOMINIKA KOWALCZUK


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.