Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ciężka przeprawa Rokitek zakończona porażką.

Autor Maciek
Data utworzenia: 30 maj 2015, 22:05 Wszystkich komentarzy: 0


Ciężka przeprawa Rokitek zakończona porażką.

Nie tylko Chojnowianka nie spisała się w dzisiejszym dniu. Godzinę po rozpoczęciu zmagań w Chojnowie, w Przemkowie Czarni Rokitki walczyli o punkty w klasie okręgowej. Rywalem był lokalny Zamet, który miał być łatwym przeciwnikiem. Losy tego spotkania nie potoczyły się po myśli trenera Dragana, który od pierwszych minut ustawił swoich podopiecznych bardzo asekuracyjnie.

Pod nieobecność czołowego defensora – Płachty, w linii obrony zagrali Tucholski, Marciniak, Pachura i Białek. Mocno przebudowana destrukcja stanęła przed bardzo trudnym zadaniem. Od pierwszych minut obie ekipy grały bardzo asekuracyjnie czekając na błąd rywala. Spotkanie było bardzo wyrównane, a obie ekipy nie popełniały błędów. Czarni stworzyli kilka dogodniejszych sytuacji, brakowało jednak skuteczności. Żadna z ekip nie chciała przejść do ofensywy i odkryć tyłów. Do przerwy było 0:0.

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony meczu, w pierwszej akcji Zamet znakomicie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i dorzut przełożył na pierwszą bramkę. Minutę później było już w zasadzie po meczu. Ekipa gospodarzy przeprowadziła zabójczą kontrę i podwyższyła na 2:0. Rokitki ruszyły do ofensywy. Strata dwóch goli była jednak zbyt duża do odrobienia. Pomimo tego, że graliśmy odważnie nie udało się wyrównać. Dopiero w 86` Szydełko zdobył gola kontaktowego i tym samym ustalił wynik spotkania na 2:1. Było to bardzo dobre spotkanie zarówno w wykonaniu Zametu, jak i Czarnych. - Mecz był bardzo wyrównany, mieliśmy swoje szanse, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Od samego początku wiedziałem, że ten, kto pierwszy strzeli bramkę będzie zwycięzcą. Wynik spotkania był jedynie potwierdzeniem mojego przypuszczenia – tuż po spotkaniu powiedział prezes Styrkowiec.

Skład: Andruszko, Tucholski, Marciniak, Pachura D, Białek, Grudziński, Pachura K., Wrotny, Szydełko, Grządkowski, Gut.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.