Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mroczkowski startuje do Serbii. Mocno obsadzone zawody roczpoczną sie 07 lipca

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 26 czerwiec 2015, 20:27 Wszystkich komentarzy: 11


Mroczkowski startuje do Serbii. Mocno obsadzone zawody roczpoczną sie 07 lipca

W ostatnich dniach mój podopieczny Kamil Mroczkowski wrócił z Brzezin, gdzie sparował z Mistrzem Europy w kickboxingu. Wszystko to ma na celu nadchodzącą wielkimi krokami imprezę sportową w Serbii - Golden Glove of Vojvodina. Będzie to wielki sprawdzian dla całej Kadry Polski, która już 06 lipca wyrusza do Krakowa skąd wyjadą na zawody. Do tej chwili wiadomym jest, że w Serbii pojawi się 236 zawodników z 23 państw. Będzie to bardzo dobrze obsadzony turniej. Liczę na to, że Kamil pokaże na co go stać i ponownie udowodni, że jest jednym z najlepszych w swojej kategorii wagowej. Golden Glove od Vojbodina potrwa do 13 lipca. Po zawodach planuję tydzień przerwy, po czym rozpoczynamy ciężkie treningi przed Mistrzostwami Europy. Na dzień dzisiejszy mój podopieczny zalicza osiem jednostek treningowych w przeciągu siedmiu dni. Liczę, że w Serbii walki będą wyglądały, jak ta, w której Mroczkowski szybko znokautował Mistrza Czech.

Pomimo tego, że wiele dobrego dzieje się w klubie zdecydowałem się poruszyć pewną nieciekawą kwestię. Otóż mamy koniec roku szkolnego, a na świadectwie Mistrza Polski, zdobywcy Pucharu Polski i wielu innych cennych trofeów widnieje ocena dobra z wychowania fizycznego. Jest to dla mnie sprawa niepojęta. Taka nota nie jest adekwatna to tego, co Kamil potrafi i jakie ma osiągnięcia.

Wuefista Mirosław Zieleń bez najmniejszego zastanowienia wystawił tak marną ocenę, tak utytułowanemu uczniowi. Uważam, że tacy ludzie nie powinni pracować w szkole, ba nawet jestem w stanie stwierdzić, że wiedza Kamila w pewnych aspektach sportu jest większa nić jego nauczyciela. Chciałbym podkreślić, że mój podopieczny ma dobre zachowanie w szkole i inni nauczyciele wypowiadają się o nim pozytywnie pomagając mu w tym, co robi.

Moim zdaniem autorytet traci się tylko raz, a ten pan już go nie ma. Według mnie takie postępowanie to dalszy ciąg nienawiści „najsłynniejszego” wuefisty w kierunku mojej osoby. Na dzień dzisiejszy wiem, że zrobię wszystko, aby kadrowicz Polski więcej nie uczęszczał na zajęcia z super wuefistą.


Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców


Komentarze

Jak by uprawiał idiotyczną piłkę kopaną to by było inaczej.
zgłoś komentarz
Ocena z w-f nie są tylko za sprawność fizyczną, której pewnie Kamilowi odmówić niemożna, ale również są inne kryteria, które nauczyciel musi brać pod uwagę wystawiając ją. Od chęci i zaangażowania ucznia w lekcje, pomoc innym uczniom, życzliwość czy nie używanie wulgaryzmów, ważna postawa też jest wobec nauczyciela czego Pan Arkadiusz tego rodzaju wpisami nie uczy, wręcz przeciwnie, nastawia Pan ucznia przeciw. Piszę to jako pedagog, a tego rodzaju wpisy niczemu nie służą Pnie Arkadiuszu, pana podopieczny to duży chłopiec i może zawsze sam zapytać nauczyciela, dlaczego dostał ocenę dobrą, a nie wyższą.
zgłoś komentarz
Już jutro Polsacie - Trudne sprawy Czempiona odc. 348
zgłoś komentarz
Artykuł dla pana z " W-f " http://kafeteria.pl/seks-i-zwiazki/przyjaciolka-osiagnela-sukces-ja-jeszcze-nie-jak-sobie-poradzic-z-zawiscia-a_8148
zgłoś komentarz
Kiedyś robiono badania na szympansach: miały przenosić kamyki z jednego miejsca w drugie. Jak przeniosły, dostawały w nagrodę plasterek ogórka. Po pewnym czasie eksperymentator zaczął dawać jednej z małp winogrono, które jest dla małp smaczniejsze. Ta, która nadal dostawała ogórek, najpierw zastrajkowała, czyli przestała przenosić kamyk, a potem obrażona odwróciła się plecami i robiła na złość odmówiła współdziałania podkładała kłody w szelaki sposób. Wcześniej była gotowa nawet pracować na tej diecie ogórkowej, ale przecież nie, jeśli uczeń został wyróżniony . Może trzeba nauczycielowi kupić kiść winogrona bo ogórkiem się już odbija
zgłoś komentarz
Moim zdaniem nauczyciel postawił taką ocenę na jaką Kamil zasłużył a ocena DOBRA nie jest zła.To tak jakby uczeń w konkursie z ortografii otrzymał Mistrza Chojnowa a podczas całego roku nie przeczytał żadnej lektury ,nie odrabiał zadań domowych i miałby na koniec bardzo dobry.To byłoby niesprawiedliwe wobec innych uczniów którzy cały rok pracowali na ocenę bardzo dobry.Nie ma co robić tragedii i zakończcie ten temat.
zgłoś komentarz
Trener na forum ocenia nauczyciela hihi.
zgłoś komentarz

Moi drodzy koledzy proszę napiszcie mi ilu mamy młodych, zdolnych i takich którzy już
coś osiągnęli w tym grajdole jakim jest Chojnów .Przykro jest mi czytać tych kilka
kiepskich komentarzy dotyczących pracy pana Lewandowskiego i jego grupy chłopców którzy
chcą czegoś więcej jak budka z piwem i rozróby bo w tym mieście nie można na nic innego
liczyć .Drodzy moi nauczyciele proszę napiszcie mi ilu z was udało się wypromować chociaż
jednego absolwenta na arenie nie piszę kraju ale chociaż w województwie hahaha.
zgłoś komentarz
To chyba Pan Lewandowski wypowiada się o pracy nauczyciela, konkretnie jednego, a nie odwrotnie. Nauczyciele to nie trenerzy, ani osoby promujące młodzież jeśli nie pracują z nią poza szkołą, Pan Zieleń jest trenerem, który ma osiągnięcia, choćby puchar polski i wielu wychowanków. Z tego, co czytam to pracy Pana Lewandowskiego nikt nie podważa, ale jego ciągłe narzekanie i marudzenie to już nudy. Bez jaj, jeszcze będzie w programie „trudne sprawy”.
zgłoś komentarz
Pan Lewandowski problemy rozwiązuje na portalu.To już wszystkich nudzi.Ile razy mam czytać,że burmistrz nie chce Panu pomóc,jaki jest zły albo,że Pan z wfu dał komuś 4 nie 5.Albo,że sędzia Pana oszukał na zawodach.Więcej luzu!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.