Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Wyścig Twojego Życia w Legnicy

Autor admin
Data utworzenia: 25 listopad 2011, 12:48 Wszystkich komentarzy: 0


Wyścig Twojego Życia w Legnicy

Nie lada gratkę dla miłośników komputerowej rozrywki i czterech kółek przygotowała firma Tracer. Od jutra, tj. 26 listopada 2011 roku w blisko 40 miastach rusza „Wyścig Twojego Życia”. Akcja trwać będzie 4 tygodnie. W tym czasie wszyscy chętni będą mogli zasiąść za sterami symulatora i pokazać swoje umiejętności.

Dla graczy udostępniona zostanie gra Need For Speed: The Run, gdzie na jednej z wielu tras zainteresowani będą rywalizować między sobą o najkrótszy czas przejazdu.

Również w okolice Chojnowa zawita „Wyścig Twojego Życia”, a konkretnie do Legnicy. Tam, przy ulicy Schumana 11 w markecie elektronicznym Media Expert dwa razy dziennie (14.00-15.30 i 16.30-18.00) przez trzy najbliższe weekendy wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w jeździe na symulatorze.

Zależało nam na stworzeniu ogólnopolskiego wydarzenia, które jako jedne z bardzo niewielu w Polsce, będzie skierowane do graczy i pasjonatów motoryzacji z mniejszych miast i miejscowości. Udział w „Wyścigu Życia”, to dobra okazja by np. udowodnić swojemu ojcu, kto lepiej radzi sobie na torze wyścigowym – śmieje się Artur Zaborowski z firmy Tracer. Dzięki symulatorowi, każdy będzie mógł przekonać się jak prowadzi się takie kultowe auta jak Ford Mustang, Porsche 911 Carrera czy Chevrolet Camaro S5 – dodaje.

Więcej informacji oraz listę miast, które wezmą udział w akcji „Wyścig Twojego Życia” można znaleźć na stronie www.wyscig.tracer.eu

Warto dodać, że trzech najlepszych zawodników danego konkursu otrzyma nagrody rzeczowe.

źródło: wiadomosci24.plKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform