Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

XV KONCERT DZIECI RODZICOM PT. "CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ" ZA NAMI!

Autor admin
Data utworzenia: 25 czerwiec 2015, 17:04 Wszystkich komentarzy: 0


XV KONCERT DZIECI RODZICOM PT. "CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ" ZA NAMI!

W dniu wczorajszym, sala widowiskowa MOKSiR, wypełniła się po brzegi. Wszystko to za sprawą XV KONCERTU DZIECI RODZICOM PT. "CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ". Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie oraz przyjaciele uczniów. Frekwencja była tak duża, że nie dla wszystkich wystarczyło miejsc siedzących. To jednak w żaden sposób nie wpłynęło na zadowolenie ze spędzonego popołudnia.

Młodzi aktorzy wprawili widzów w zachwyt. Świetnie opanowane role, doskonałe nastroje, a do tego gra świateł sprawiły, że wszyscy w skupieniu obejrzeli godzinne przedstawienie. Imponująca jest również sama liczba występujących- na scenie pojawiło się łącznie blisko 100 uczniów szkoły. Mogliśmy podziwiać grę aktorską, występy wokalne oraz układy choreograficzne. Uczniom oraz ich opiekunom, którzy czuwali nad przygotowaniem całości, należą się ogromne gratulacje.

To nie jest zwykłe szkolne przedstawienie, to musical- powiedziała na zakończenie Elżbieta Borysewicz- dyrektor szkoły, będąc pod wrażeniem wysokiego poziomu, jaki zaprezentowali uczniowie. Widzowie, po zakończeniu spektaklu, jeszcze długo oklaskiwali młodych aktorów, wyrażając przy tym słowa podziwu i uznania. Nie ulega wątpliwości, że nauczyciele, rodzice, dziadkowie oraz przyjaciele uczniów są z nich bardzo dumni.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.