Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wernisaż wystawy "X lat Partnerstwa i Stowarzyszenia Miast"

Autor admin
Data utworzenia: 23 czerwiec 2015, 12:31 Wszystkich komentarzy: 0


Wernisaż wystawy "X lat Partnerstwa i Stowarzyszenia Miast"

W piątek o godzinie 10.30, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy „X lat Partnerstwa i Stowarzyszenia Miast”. To kolejna wystawa, przedstawiającą wspomnienia z odwiedzin w Egelsbach, Commentry oraz wizyt w Chojnowie. W piątkowym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele miast partnerskich - Egelsbach i Commentry. Jak podkreślił Jan Serkies, goście z Niemiec i Francji pojawili się w czasie szczególnym. Razem z nami będą świętować bowiem dni miasta. Z uwagi na to, wyjątkowy charakter będzie miał nasz korowód. W tym roku będzie to Korowód Trzech Narodów.

Poza wystawą zdjęć, która wzbudziła bardzo duże zainteresowanie, gościom wyświetlono krótki film przygotowany przez Andrzeja Urbana - dyrektora Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Poszczególne sceny, będące wspomnieniami ze spotkań nie pozostawiły żadnych wątpliwości co do zażyłości i owocnej współpracy miast partnerskich.

Również w piątek, o godzinie 17:00, w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji, odbyła się akademia z okazji Jubileuszu X-lecia Partnerstwa z Egelsbach i Commentry.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.