Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kolejna odsłona "Śpiewam i tańczę" za nami! (video)

Autor admin
Data utworzenia: 18 czerwiec 2015, 15:58 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejna odsłona "Śpiewam i tańczę" za nami! (video)
We wtorek, w sali widowiskowej MOKSiR, odbył się festiwal"Śpiewam i tańczę", organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Tegoroczna odsłona po raz kolejny udowodniła, jak wiele talentów, pozytywnej energii i pomysłów mają uczniowie "dwójki". Poza umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi, gimnazjaliści otrzymali szansę zaprezentowania się w kategorii instrumentalnej i kabaretowej. Nowością była również możliwość zaproszenia do występu absolwentów szkoły, z której chętnie skorzystano.

O godzinie 12.30 sala widowiskowa wypełniła się po brzegi. Na scenie pojawili się Ania Cieśla i Marcel Chlebosz, którzy poprowadzili tegoroczną edycję. Imprezę rozpoczął występ zespołu Brooklyn. Chwilę później rozpoczęły się prezentacje konkursowe. Goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się występom, nagradzając je zasłużonymi brawami.Jury, z uwagi na bardzo dobre przygotowanie uczestników i wysoki poziom występów nie miało łatwego zadania. Tegoroczne występy oceniała komisja konkursowa w składzie: Andrzej Urban- dyrektor Gimnazjum nr 2, Piotr Koziar- nauczyciel muzyki, Agata Koziar- nauczyciel ze Społecznego Ogniska Muzycznego, Marzena Anton- nauczyciel wychowania fizycznego, Małgorzata Graban- nauczyciel języka polskiego.

Po naradzie, jury postanowiło nagrodzić następujących uczestników:

Kategoria kabaret:
I miejsce- kl. IIIa
II miejsce- kl. IIa

Kategoria instrumentalna:
I miejsce- kl. IIIa
II miejsce- kl. IIb
III miejsce- kl IIIb

Kategoria taneczna:
I miejsce- kl. IIc
II miejsce- kl. IIIe
III miejsce- kl. IIa

Kategoria wokalna:
I miejsce- kl Ia
II miejsce- IIc
III miejsce- Ib

Publiczność również miała szansę oddania głosu na swojego faworyta. W tym roku, wyróżnienie otrzymała klasa IIIa.

Ponadto- Państwo Koziar wręczyli dodatkową nagrodę rzeczową, zdobywczyni II miejsce w kategorii instrumentalnej- Malwinie Urbanek.

Na scenie mogliśmy podziwiać również występy absolwentów "dwójki", którzy podziękowali Pani Małgorzacie za możliwość wzięcia udziału w kolejnej odsłonie "Śpiewam i tańczę". Podkreślili, że zawsze z przyjemnością angażują się w wydarzenia artystyczne organizowane przez szkołę.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.