Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English


Wernisaż wystawy "Moje otoczenie, moje inspiracje"

Author: admin
Creation date: 15 June 2015, 13:28 All comments: 0


Wernisaż wystawy "Moje otoczenie, moje inspiracje"

W czwartek, w Baszcie Tkaczy, odbył się wernisaż wystawy prac młodych artystów z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, którzy wzięli udział w konkursie "Moje otoczenie, moje inspiracje". Konkurs ogłosiła dyrektor Zespołu Resocjalizacyjnego w Iwinach, a jego pomysłodawcą była Zuzanna Kołodziej.

Konkurs został skierowany do młodzieży w wieku 13-18 lat, a jego głównym celem było zachęcenie do zaprezentowania umiejętności plastycznych, twórczej wrażliwości oraz umożliwienie wyrażenia siebie przez sztukę. W przygotowanie prac, zaangażowali się podopieczni Zespołu Resocjalizacyjnego w Iwinach oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Radzionkowie.

Podczas czwartkowego wernisażu, młodym artystom wręczono dyplomy oraz nagrody.

Przedsięwzięcie, swoją obecnością zaszczycił Starosta Powiatu Bolesławieckiego- Dariusz Kwaśniewski, który pochwalił przedsięwzięcie i zaoferował swoją pomoc również przy organizacji kolejnych edycji.

Organizatorzy wręczyli podziękowania wszystkim, którzy okazali wsparcie w przygotowaniu konkursu i wystawy prac. Wyrazili nadzieję, że w przyszłym roku, udział w konkursie wezmą nie tylko wychowankowie placówek resocjalizacyjnych, ale również uczniowie i młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.