Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oficjalnie otwarty! (video)

Autor admin
Data utworzenia: 02 czerwiec 2015, 18:17 Wszystkich komentarzy: 0


Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oficjalnie otwarty! (video)

Dziś, o godzinie 12-stej, nastąpiło oficjalne otwarcie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji- obiektu będącego niewątpliwie jednym z najważniejszych na mapie Chojnowa. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Chojnowa, Gminy Chojnów, Powiatu Legnickiego, Urzędu Marszałkowskiego, a także wójtowie, burmistrzowie i prezydenci okolicznych miast i wsi.

Wszystkich zgromadzonych w sali widowiskowej, przywitał dyrektor MOKSiR-u- Stanisław Horodecki. Pierwsza część uroczystości miała charakter artystyczny. Na scenie pojawiły się chojnowskie zespoły taneczne oraz wokaliści, którzy udowodnili, jak dużo grupę utalentowanych dzieci i młodzieży mamy w naszym mieście. Na scenie pojawili się : Chór Allegro ze Szkoły Podstawowej nr 4, Mały Karambol, Karolina Końka, Mały Brooklyn, Marta Zatwarnicka, Karambol, Karolina Serkies, Brooklyn oraz Łukasz Sypień. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni zasłużonymi, gromkimi brawami.


Tuż po występach artystycznych, przyszedł czas na część oficjalną, którą rozpoczął burmistrz- Jan Serkies. Chwilę później, głos zabrał Jerzy Michalak- Marszałek Województwa Dolnośląskiego, który wspiera włodarza naszego miasta we wszystkich inwestycjach. Po okolicznościowych przemowach, przecięto wstęgę, co było symbolem oddania obiektu do użytku publicznego. Chwilę później, wszyscy zainteresowani mogli zabrać głos. Chętnych nie brakowało- przedstawiciele samorządów, związków, a także mieszkańców miasta złożyło na ręce burmistrza ogromne gratulacje oraz drobne upominki. Wszyscy są pewni, że zakończona, niezwykle udana inwestycja będzie służyła nie tylko mieszkańcom miasta i Gminy Chojnów, lecz również sąsiednim miastom i gminom. Na zakończenie, na scenie pojawił się Chór Skoranta.


Już niedługo, odbędą się pierwsze, w wyremontowanym obiekcie imprezy. Pierwszą z nich będzie Karaoke, które odbędzie się 9 czerwca, a już 13 czerwca, na scenie pojawią się zespoły taneczne niemal z całej Polski, w ramach sztandarowej imprezy, jaką jest „Stonoga”


Już dziś zapraszamy mieszkańców do korzystania z nowego obiektu oraz uczestnictwa w imprezach kulturalnych!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform