Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

MAJOWY FESTYN TRÓJKI ZA NAMI! (VIDEO)

Autor admin
Data utworzenia: 02 czerwiec 2015, 15:09 Wszystkich komentarzy: 0


MAJOWY FESTYN TRÓJKI ZA NAMI! (VIDEO)

W minioną sobotę, już po raz 16-sty odbył się Majowy Festyn Trójki. Impreza, zgodnie z planem rozpoczęła się o godzinie 15.00 i przyciągnęła duże grono sympatyków szkoły. Prowadzące: Bogusława Kruk i Urszula Chmielewska przedstawiły program wydarzenia, zachęcały próbowania potraw: domowych pierogów, gofrów, kiełbasek z grilla, pajdy chleba, waty cukrowej oraz różnorodnych ciast. Goście byli pod dużym wrażeniem występów artystycznych, które umilały czas przez niemal cały czas trwania festynu. Mogliśmy podziwiać układy grupy akrobatycznej Piramida, zespołu tanecznego Piraci, zespołu tanecznego Trójeczka, zespołu Synkopa oraz zespołów i solistów- laureatów konkursu piosenki obcojęzycznej.

Podczas trwania festynu, została przeprowadzana akcja poszukiwania kandydatów na dawców szpiku dla chorych na białaczkę. Na boisku szkolnym został rozegrany mecz piłki nożnej dziewcząt, w którym zmierzyły się reprezentacje szkół SP3 i Gimnazjum nr 1. Sporym zainteresowaniem cieszył się również kiermasz taniej książki.


Dużo atrakcji czekało również na najmłodszych. Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki przygotowało dla nich specjalną strefę zabawy- Kącik Malucha, gdzie czekały pyszne ciastka, fontanna z czekolady, maskotki, malowanie twarzy czy bańki. Ponadto, można było bawić się na dmuchanych zamkach i przejechać quadem.

Odbyła się również aukcja obrazów, na którą swoje prace przekazali chojnowscy artyści: Ireneusz Józefczuk, Alicja Niejska, Monika Chmielewska, Joanna Zabiegała, Teresa Halikowska, Anna Pauch. Przeprowadzono szkolejnie pierwszej pomocy wraz z konkursami, a na koniec, na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru- zespoł Viper, w którym występują absolwenci szkoły sprzed kilku lat.

Różnorodność atrakcji sprawiła, że wszyscy goście znaleźli coś dla siebie i z pewnością miło spędzili sobotnie popołudnie. Organizatorom należy pogratulować przygotowania i przeprowadzenia festynu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform